جدید پرس

مطالعات نشان می‌دهد که ارتباطی بین عفونت‌های پرخطر HPV و مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی وجود دارد.

میخچه و پینه لایه‌های ضخیم پوست هستند که بر اثر فشار یا اصطکاک مکرر ایجاد می‌شوند و در واقع نواحی کوچک و حساسی از پوست به شمار می‌روند که در قسمت بالایی یا کناری انگشت پا ایجاد می‌شوند.

آمارهای رسمی کشور می‌گویند ۱۵ درصد از سالمندان درگیر حداقل یکی از اختلالات روانی هستند.

آخرین اخبار
قرمه‌سبزی ایرانی به فضا رفت

قرمه‌سبزی ایرانی به فضا رفت

قرمه‌سبزی، غذای محبوب ایرانی‌ها سر از فضا در آورد و یاسمین مقبلی آن را برای خدمه ای‌ایکس‌پی ۷۰ در ایستگاه فضایی بین‌المللی بار گذاشت. این فضانورد آمریکایی ایرانی‌تبار در شبکه ایکس نوشت: «این آخر هفته یکی از غذا‌های ایرانی مورد علاقه ام را با خدمه ای‌ایکس‌پی۷۰ به اشتراک گذاشتم، قورمه سبزی! البته به روش سنتی با برنج خوردیم. با این حال، متأسفانه ته‌دیگی در کار نبود.» او افزوده است: من واقعاً از به اشتراک گذاشتن بخشی از فرهنگ و غذاهایم با خدمه لذت بردم

شکستن قبح اخراج

در بحبوحه موج تعدیل در شرکت‌های حوزه فناوری، ویدئوهایی از جلسه اخراج توسط کارکنان این شرکت‌ها در شبکه‌های مجازی دست به دست می‌شود. 

دیجیتالی شدن ۹۰% خدمات شهروندان در قطر

دیجیتالی شدن ۹۰% خدمات شهروندان در قطر

طبق گزارش منتشره در رسانه‌ها، قطر با بهره‌گیری از هوش مصنوعی، در حال راه‌اندازی یک مرکز تخصصی برای داده‌ها و فناوری‌های نوظهور است و قصد دارد که تا سال ۲۰۳۰، نود درصد خدمات به شهروندان را به صورت دیجیتالی عرصه کند.

موبایلی که ورودش به ایران ممنوع شده پرفروش‌ترین گوشی جهان شد

موبایلی که ورودش به ایران ممنوع شده پرفروش‌ترین گوشی جهان شد

براساس یک گزارش تحلیلی جدید، اپل با تصاحب جایگاه سامسونگ در بازار جهانی موبایل در سال ۲۰۲۳، بر تخت پادشاهی تکیه زد. در سال گذشته میلادی، غول آمریکایی درمجموع ۲۳۴.۶ میلیون گوشی فروخت، اما فروش غول کره جنوبی ۲۲۶.۶ میلیون دستگاه بود.

آیفون ۱۶ چگونه خواهد بود؟

آیفون ۱۶ چگونه خواهد بود؟

گزارشی تازه از یک تحلیل‌گر سرشناس اطلاعات جدیدی را درباره سری آیفون ۱۶ در اختیار ما قرار داده است. طبق این گزارش مدل‌های استاندارد آیفون ۱۶ از تراشه A۱۸ و ۸ گیگابایت رم استفاده خواهند کرد. مدل‌های پرو نیز به تراشه A۱۸ پرو مجهز می‌شوند. به‌علاوه، ارتقاهایی در ارتباطات ۵G این گوشی‌ها رخ خواهد داد.

پربازدیدترین ها
پربازدیدترین ها