جدید پرس

هوش مصنوعی باعث شده است تا لیسا سو ثروت هنگفتی را به ‌دست آورد، اما او هنوز باید راه زیادی را برای رسیدن به ارزش خالص دارایی جن‌سون هوانگ، مدیرعامل انویدیا، طی کند.

مسئول سامانه‌های راهبردی شرکت ملی گاز کشور: در ۲۴ ساعت گذشته میزان مصرف گاز در بخش‌های خانگی، تجاری و صنایع غیرعمده روند کاهشی به خود گرفته و به حدود ۵۳۰ میلیون مترمکعب رسیده است.

رئیس اتحادیه قالیشویان تهران می‌گوید: امسال نرخ خدمات قالیشویی تقریبا ۳۵ درصد بیشتر از سال گذشته است که البته در مقایسه با نرخ تورم اعلامی بانک مرکزی، پایین است و جوابگوی هزینه‌ها نیست اما با این وجود قالیشویی‌ها موظف هستند این نرخ‌ها را رعایت کنند.

آخرین اخبار
بازگشت بازار مسکن به روال قبل

بازگشت بازار مسکن به روال قبل

حرکت عقیم بازار ارز در گام اول به افزایش خریدهای سرمایه‌ای در بازار مسکن منجر شد اما دیری نپایید که با کاهش قیمت دلار، آرامش به بازار ملک برگشت. یک کارشناس مسکن گفت: اگر دولت بتواند بازار ارز را کنترل کند می‌توان به رونق ساخت و ساز و کنترل بازار ملک در سال آینده امیدوار بود.

پرداخت مرحله‌ دوم سود سهام عدالت چه زمانی خواهد بود؟ / همه پیامک های واریز سود جعلی است

پرداخت مرحله‌ دوم سود سهام عدالت چه زمانی خواهد بود؟ / همه پیامک های واریز سود جعلی است

دستیار ویژه و مشاور رئیس سازمان بورس در امور سهام عدالت گفت: امسال نیز همانند سال گذشته سود سهام عدالت در دو مرحله پرداخت می‌شود که مرحله نخست آن تا پایان آذر پرداخت شد و برای مرحله دوم هم پیش بینی ما این است در اواخر سال پرداخت شود

بدن خود را با این شش ماده غذایی پاکسازی کنید

بدن خود را با این شش ماده غذایی پاکسازی کنید

اصطلاح «سم» به آلاینده‌ها، مواد شیمیایی مصنوعی، فلزات سنگین و غذاهای فرآوری‌شده اشاره دارد که می‌توانند بر سلامتی تأثیر منفی بگذارند. «سم‌زدایی» نیز به معنای پیروی از یک رژیم غذایی برای حذف سموم از بدن است. هرچند بدن به طور طبیعی از طریق کبد و کلیه می‌تواند این مواد مضر را از بین ببرد، اما در این میان غذاهایی وجود دارند که فرایند سم‌زدایی را تسریع کرده و به پاکسازی کلی بدن کمک می‌کنند.

پربازدیدترین ها
پربازدیدترین ها