جدید پرس

شرایط در پرسپولیس به شکلی است که بعید است این باشگاه در شرایط کنونی تصمیم به صدور رضایت‌نامه دروازه‌بان اول خود داشته باشد.

ربکا اوبراین تهیه‌کننده «من، دنیل بلیک» می‌گوید بخش سینمای مستقل بریتانیا بدون حمایت مالی دولتی می‌میرد.

وقتی به افراد خوش اندام فکر می کنیم، اغلب ذهنمان به سمت کسانی می رود که هر روز به باشگاه می‌روند، اما افرادی هم هستند که هرگز به دمبل دست نزده‌اند یا روی تردمیل راه نرفته‌اند، بلکه تنها از چند عادت ساده پیروی می‌کنند که آنها را در بهترین حالت نگه می‌دارد.

آخرین اخبار
متهم مخفی رکورد «مرگ جاده‏‏‌ای»

متهم مخفی رکورد «مرگ جاده‏‏‌ای»

به نظر می‌رسد بین «تعطیلات مناسب طول سال» و «تصادفات جاده ای»، رابطه معنادار و معکوس وجود دارد و هر چقدر «تعداد تعطیلی مناسب سفر» در طول سال فراوان و در دسترس خانوار‌ها باشد، «سفر‌ها توزیع می‌شود» و کاهش بار ترافیک در جاده‌ها به کاهش احتمال تصادف و تلفات ناشی از آن کمک می‌کند و بالعکس.

چرا خانم کوچیک در اوج شهرت دور بازیگری را خط کشید؟

چرا خانم کوچیک در اوج شهرت دور بازیگری را خط کشید؟

«پس ازباران» به کارگردانی سعید سلطانی یکی از سریال‌های خاطر انگیز و موفق تلویزیون است که معرف بازیگری به نام «مرجان محتشم» بود، او چند سال بعد از درخشش در نقش خانم کوچیک و در اوج شهرت از بازیگری کنار کشید و این حرفه را ادامه نداد.

اظهارنظر یورگن کلوپ درباره قهرمانی ایران در آسیا

اظهارنظر یورگن کلوپ درباره قهرمانی ایران در آسیا

پیشکسوت فوتبال ایران با بیان اینکه تیم کشورمان برابر امارات هم برنده خواهد شد، گفت: کادر فنی تیم ایران باید برای دیدارهای مراحل حذفی برنامه خاصی داشته باشد تا بتوانیم در جام ملت‌های آسیا به موفقیت برسیم.

پربازدیدترین ها
پربازدیدترین ها