|
|
کدخبر: 3712

اعلام آخرین وضعیت اجرای قانون رتبه‌بندی معلمان

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران آخرین وضعیت اجرای طرح رتبه‌بندی معلمان را اعلام کرد.

به گزارش جدید پرس:

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: قانونی که در مجلس شورای اسلامی در روزهای پایانی سال ۱۴۰۰ مصوب شد، به آموزش وپرورش مهلت داده شد آیین‌نامه اجرایی قانون را تدوین کرده و در اختیار دولت قرار دهد.

مسعود بهرامی افزود: وزارت آموزش و پرورش با مشارکت نهادهای مختلف از جمله سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و سازمان امور استخدامی آیین نامه رتبه بندی معلمان را تدوین و تحویل دولت داده است.

وی در این‌باره گفت: طرح رتبه بندی معلمان توسط دولت به کمیسیون‌های تخصصی ارسال شده و از امروز در کمیسیون‌های تخصصی دولت در حال بررسی و در آینده بسیار نزدیک ابلاغ و اجرایی می‌شود.

 

منبع: واحد مرکزی خبر
ارسال نظر

نظرات شما
  • جواد محمدی 0

    چرا دقیقا مشخص نمیکنین این آینده بسیار نزدیک کیه؟

  • Azad 0

    مسخره خودتون هستید . ما که مهر ماه بازنشست می شویم دیگی هم ک واسه ما نجوشه اصلا دیگه نجوشه. تازه رتبه بندی هم شویم کجای این تورم افسار کسیخته رو جبران میکنه. اگه بگی ضعیف ترین دولت بعد انقلاب همین دولته بسیا ر صحیح سخن گفته ایم.

  • مسعود 0

    وقتی قراره چیزی را گران. کنید بی خبر ویک شبه چند برابر گران می کنید اما امان از موقعی که بخواهید یک ریال به حقوق اضافه کنید یا طرحی که سرسوزنی منفعت برای مردم داشته باشد، خون به دل مردم میکنید.خودتونو مسخره کردیدیا معلم ها را هی ببر مجلس بیاردولت ببر کمیسیون دوباره دولت ومجلس خبرگان وتشخیص مصلحت وهرکدوم چند تا شرط اضافه میکنن وازسروتهش میزنن تا مثل گلوله برف، آخرش دستمون کمی خیس بشه. واقعا متاسفم برای عمر وجوونی تلف شدمون دراین مملکت