کد خبر: ۹۸۷۵
۲۱ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۰
در حالی معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی از افزایش ۷۵ درصدی قیمت بلیت اتوبوس در ایام اربعین خبر داده بود که نرخ بلیت برای برخی مسیرها تا ۵۰ درصد دیگر افزایش یافته است.
به گزارش جدید پرس:

به نقل از صداوسیما، معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی گفت: قیمت بلیت اتوبوس‌های ۲۵، ۳۲ و ۴۴ نفره از تهران به مهران به ترتیب ۴۰ هزار، ۳۳۶ هزار و ۲۴۵ هزار تومان تعیین شد. قیمت بلیت اتوبوس از تهران به مرز خسروی نیز برای اتوبوس‌های ۲۵، ۳۲ و ۴۴ نفره به ترتیب به ۲۹۶ هزار، ۲۵۶ هزار و ۱۷۲ هزار تومان افزایش یافت.

شهریار افندی زاده گفت: همچنین قیمت بلیت اتوبوس از تهران به چزابه برای اتوبوس ۲۵ نفره ۴۱۸ هزار تومان، اتوبوس ۳۲ نفره ۳۵۲ هزار تومان و اتوبوس ۴۴ نفره ۳۲۸ هزار تومان تعیین شد.

وی با اشاره به پیش بینی ۵ میلیون مسافر زائر عتبات در ایام اربعین اظهار کرد: در مجموع ۳۵۰ هزار مسافر از طریق ناوگان هوایی و ریلی و ۴ میلیون و ۶۵۰ هزار نفر نیز از طریق ناوگان جاده‌ای جا به جا خواهند شد.

معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در حمل‌ونقل جاده‌ای برای ۱۵ تا ۳۰ شهریور مسیر یک‌سرخالی را خواهیم داشت، به همین منظور در سال ۹۸ افزایش ۱۰۰ درصدی برای قیمت بلیت در نظر گرفته شد، اما برای امسال این عدد به ۷۵ درصد رسیده است.

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها