کد خبر: ۹۵۱۴
۱۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۴
آرای انضباطی دیدار جنجالی گیتی پسند و گهر زمین اعلام شد.
به گزارش جدید پرس:

جنجالی ترین مسابقه هفته‌هشتم لیگ برتر را در سالن پیروزی اصفهان شاهد بودیم؛ جایی که گیتی پسند در یک جو پرتنش و ملتهب توانست بر میهمان خود غلبه کند.

اعتراضات مکرر به داور، توقف بازی بعد از گل چهارم گهر زمین، پرتاب مکرر بطری و اشیای دیگر به زمین‌، درگیری اعضای دو تیم با داوران و رد و بدل شدن چندین کارت زرد و قرمز، این مسابقه را به نبردی جنجالی تبدیل کرده بود.

در شرایطی که لیگ برتر فوتسال به خاطر اردوی تیم ملی جهت شرکت در جام ملت‌های آسیا، در هفته هشتم متوقف شده، کمیته انضباطی آرای این دیدار را به شرح زیر اعلام کرد:

 
 

تیم گیتی پسند اصفهان به دلیل داشتن 3 بازیکن اخطاری و تخلفات تماشاگرانش مبنی بر پرتاب بطری آب و فحاشی به داوران مسابقه، به پرداخت 250 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم گهر زمین سیرجان به دلیل داشتن 6 بازیکن اخطاری و پرتاب بطری آب از سوی تماشاگران این تیم که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد، به 200 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

با توجه به تخلفات حسین افضلی، سرمربی تیم گهر زمین سیرجان مبنی بر رفتار غیرورزشی که سبب وقفه در ادامه مسابقه شد، وی برای یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

مجتبی مزروعی، آنالیزور تیم گیتی پسند به خاطر تخلفاتی مبنی بر رفتار غیرورزشی در قبال داور مسابقه، به توبیخ کتبی و پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

 

پربازدیدترین ها