کد خبر: ۵۶۴۶۴
۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
امروزمدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورد های نفتی گفت قیمت بنزین افزایش نخواهد یافت و رئیس سازمان تعزیرات نیز از برخورد قاطع با اسنپ و تپسی در صورت افزایش قیمت ها خبر داد. سازمان استاندارد نیز اعلام کرد مسئولیت تحویل نشدن پژو پارس به مشتریان برعهده ایران خودرو است.

این روز ها بحث برسر افزایش قیمت بنزین داغ است اما مسولان به طور متناوب این موضوع را تکذیب می کنند.

در همین حال روز گذشته مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی گفت: تاکنون هیچ موضوعی در مورد افزایش قیمت بنزین مطرح نشده است.

در رویدادی دیگراحمد اصانلو رئیس سازمان تعزیرات گفت: سازمان تعزیرات به موضوع تخلف گزینه "عجله دارم" در تاکسی های اینترنتی ورود کرد و سبب حذف آن شد اما بر حسب گزارشات ارایه شده، خدمات را کاهش داده یا قیمت را بالا بردند.اگر احراز شود تعمدا از ارایه خدمات امتناع و یا گران‌فروشی شده و دنبال گروگان گرفتن مردم هستند برخورد قاطع خواهد شد.

اما چالش برسر تحویل پژو پارس به مشتریان بار دیگر بالا گرفت و مهدی انگورج مدیرکل دفتر تخصصی ارزیابی انطباق صنایع حمل و نقل و ماشین‌آلات سازمان ملی استاندارد در نامه‌ای به مدیرعامل ایران‌خودرو اعلام کرد: با وجود تذکرات قانونی قبلی و تعهدات شرکت ایران‌خودرو در مورد لزوم اطمینان از رعایت استانداردها و دریافت تاییدیه این سازمان برای پیش‌فروش و فروش خودروها در سامانه‌های مربوطه، مشاهده می‌شود مغایر با قانون و قبل از حصول اطمینان کامل از این موارد نسبت به پیش فروش گسترده برخی از خودروها اقدام شده است. چنانکه به خوبی مطلعید به هر علتی که امکان تحویل خودروهای پیش‌فروش شده به مصرف کننده میسر نشود بر اساس ضوابط تمام مسؤلیت ها در مقابل مشتریان به عهده آن شرکت است.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها