کد خبر: ۵۶۴۵۱
۲۴ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
رئیس سازمان داوطلبان گفت: با گذشت ۱۰ روز از پویش همدلی و مهربانی هلال احمر تا دیروز، کمک‌های نقدی هموطنان به خانوارهای سیل زده سیستان و بلوچستان به ۷۱ میلیارد ریال رسید.

گذشت ۱۰ روز از آغاز پویش همدلی و مهربانی جمعیت هلال‌احمر در تاریخ ۱۳ اسفندماه و با احتساب مبالغ جمع‌آوری شده از آن تاریخ تا روز سه شنبه ۲۲ اسفندماه جاری، میزان کمک‌های نقدی هموطنان به خانواده‌های آسیب دیده از سیل اخیر جنوب سیستان و بلوچستان به عدد ۷۱ میلیارد و ۶۲۷ میلیون ریال رسید.

وی افزود: این کمک ها به صورت کارت به کارت، واریز به شماره حساب و یا شماره گیری کد دستوری( از طریق سداد) نزد بانک‌های ملی و مرکزی جمع‌آوری شده است.

او گفت: پویش «همدلی و مهربانی» با هدف جمع‌آوری کمک‌های نقدی به نفع سیل زدگان سیستان و بلوچستان از طریق اعلام شماره حساب‌های هلال‌احمر نزد بانک‌های مرکزی و ملی از ۱۳ اسفند ماه جاری آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ سلیمی افزود: هموطنان می‌توانند کمک‌های نقدی خود به این پویش را به شماره حساب ۴۱۰۱۰۳۴۷۴۱۶۶۶۶۶۲و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۸۳۶۶۶۲۳۵ نزد بانک مرکزی و یا از طریق شماره گیری کد دستوری #۱*۱۱۲* واریز کنند.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها