کد خبر: ۵۶۲۴۰
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
رئیس اورژانس کشور نسبت به افزایش مصدومان و آسیب دیدگان حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری در کشور هشدار داد و گفت که از ابتدای اسفندماه تاکنون ۲۷۵ تن در این حوادث مصدوم شده و هفت تن نیز جان خود را از دست داده‌اند.

آمارهای مرکز EOC اورژانس کشور نشان می‌دهد که از ابتدای اسفندماه تاکنون در مجموع ۲۸۲ تن در حوادث مرتبط با چهارشنبه سوری دچار آسیب شده اند که از این تعداد ۲۷۵ تن مصدوم شده و متاسفانه هفت تن نیز جان خود را از دست داده‌ند.

وی با بیان اینکه شمار آسیب دیدگان و موارد فوتی تا به امروز به ترتیب، ۱۸ و ۱۷ درصد افزایش را در مقایسه با مدت مشابه پارسال نشان می‌دهد گفت: همچنین امسال ۲۴ مورد قطع عضو، ۱۰۱ موررد آسیب به چشم و ۱۳۰ مورد سوختگی را نیز داشتیم که این موارد به ترتیب چهار، ۲۸ و ۳۱ درصد رسد را در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته نشان می‌دهد.

رئیس اورژانس کشور استان‌های آذربایجان شرقی با ۶۱ مصدوم و یک فوتی، تهران با ۵۴ مصدوم و دو فوتی و آذربایجان غربی با ۲۸ مصدوم و چهار فوتی را دارای بیشترین آسیب دیدگان ناشی از حوادث چهارشنبه سوری در کشور تا صبح امروز اعلام کرد و گفت: متاسفانه هفت نفر از آسیب دیدگان نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستن بستری هستند. 

میعادفر از مردم خواست که نکات و توصیه‌های ایمنی در مورد چهارشنبه سوری را جدی بگیرند.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها