کد خبر: ۵۵۹۸۴
۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۴
ریاض محرز، ستاره الاهلی، معتقد است که جام جهانی 2034 در خاک عربستان بهترین جام جهانی تاریخ خواهد بود.

 فیفا برای اولین بار در تاریخ، میزبانی جام جهانی 2034 را به پادشاهی عربستان سعودی محول کرده است. اتفاقی بزرگ و بی سابقه در منطقه خاورمیانه که واکنش‌های متفاوتی را به همراه داشته است.

در گزارش ورزش سه آمده است: بسیاری معتقدند این کشور به دلیل قوانین ضد حقوق بشر نباید با گرفتن این میزبانی‌ها تایید شود و دیگرانی به دلیل تنوع بیشتر در کشورهای میزبان و سرمایه این کشور برای فوتبال این مسئله را گامی رو به جلو می‌دانند.

محرز از حامیان این رخداد است و در خصوص این موضوع در اظهاراتی که در توییتر رسمی لیگ عربستان منتشر شد گفت: "معتقدم جام جهانی 2034 عربستان بهترین جام تاریخ خواهد بود.
ما از همه اتفاقات بزرگی که در این کشور بزرگ رخ خواهد داد خوشحال می‌شویم و شک نداریم دوره 2034 به بهترین شکل ممکن برگزار خواهد شد، زیرا عربستان سعودی در حال حاضر بهترین قابلیت‌ها و امکانات را دارد.
این اتفاق پس از سال‌ها انتظار رخ می‌دهد و در آن زمان ما حرفه خود را به پایان رسانده‌ایم و از هر کجای دنیا این رویداد بزرگ را تماشا خواهیم کرد. من افتخار می‌کنم که بخشی از این پروژه جاه طلبانه و فوق العاده هستم. وقتی برای اولین بار به اینجا آمدم، هدفم کمک به رشد لیگ داخلی این کشور بود. " محرز در ابتدای فصل جاری با مبلغ 35 میلیون یورو از منچسترسیتی به الاهلی جده پیوست.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها