کد خبر: ۵۵۷۳۷
۱۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
این هفته پرسپولیس بیشترین بازیکن را در تیم منتخب هفته داشت. برتری سرخپوشان در فولادشهر ۳بازیکن این تیم را به جمع منتخبان رساند.

 علی قربانی، مهاجم سابق استقلال و سپاهان که مدت‌ها از لیگ برتر ایران دور بود در بازگشت دوباره به لیگ درخشش قابل توجهی داشته است. این مهاجم بلندقامت با وجود اینکه در تیم پیکان بازی می‌کند و تیمش نتایج خوبی در لیگ نمی‌گیرد اما به لحاظ فردی آمار خوبی به جا گذاشته است. او این هفته در مصاف با نفت آبادان با یک گل و یک پاس گل و کسب نمره ۸.۲۸ از سایت متریکا بهترین بازیکن هفته هجدهم شد. عنوانی که پیش از او هیچ بازیکنی از پیکان موفق به کسب آن نشده بود. تساوی ۲ بر ۲ پیکان با نفت آبادان علاوه بر قربانی یک ستاره دیگر هم داشت. حسین شنانی زننده اولین گل نفت آبادان در این مسابقه پاس گل دوم تیمش را هم داد تا از این لحاظ با علی قربانی برابر باشد. امتیاز او در سایت متریکا فقط ۳دهم کمتر از قربانی بود و به این ترتیب شنانی هم در تیم منتخب هفته قرار گرفت. زوج قربانی در خط حمله تیم منتخب، رحمان جعفری بود که یک گل برای تراکتور زد و به نمره ۷.۷۳ رسید. از تیم تراکتور علاوه بر این مهاجم، ریکاردو آلوز هم به تیم منتخب رسید. بهترین پاسور لیگ این هفته یک پاس گل دیگر داد و تعداد پاس‌های منجر به گلش را به ۶ رساند.

پرسپولیس ۳ – استقلال ۲

این هفته پرسپولیس بیشترین بازیکن را در تیم منتخب هفته داشت. برتری سرخپوشان در فولادشهر ۳بازیکن این تیم را به جمع منتخبان رساند و جالب اینکه هر ۳نفر آنها در خط دفاع بازی می‌کنند. علی نعمتی، دانیال اسماعیلی‌فر و گئورگی گولسیانی ۷۵درصد از خط دفاع ۴نفره تیم منتخب هفته را به خودشان اختصاص داده‌اند و بالاترین نمره را بین آنها گولسیانی با نمره ۷.۸۴ گرفته است. چهارمین عضور خط دفاعی از تیم استقلال می‌آید. رافائل سیلوا که یک روز به‌یادماندنی را مقابل سپاهان سپری کرد با نمره ۷.۶۸ در قلب خط دفاعی تیم منتخب هفته قرار گرفته است. استقلال علاوه بر این مدافع برزیلی روزبه چشمی را هم در تیم منتخب دارد. چشمی در جنگ بزرگان لیگ، زیباترین گل هفته را زد و به نمره عالی ۸.۰۸ رسید تا یکی از برترین‌های هفته لقب بگیرد.

همچنان فرناندو تورس

فرناندو تورس، بهترین بازیکن این فصل از نکاه متریکا این هفته هم در تیم منتخب هفته قرار گرفت. تورس این هفته پنجمین گل فصلش را زد و یک پاس گل هم داد تا با نمره ۸.۰۷ یکی دیگر از بهترین نمایش‌هایش را به یادگار بگذارد. او حالا با ۵گل، ۵پاس گل و میانگین امتیاز ۷.۵۹ برترین بازیکن لیگ تا این مقطع است.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها