کد خبر: ۵۵۵۶۱
۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۰
از ۱۵ اسفندماه امسال، ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران و کارت بلیت خبرنگاری برای سال ۱۴۰۳ آغاز می‌شود و تا ۳۱ فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد.

سخنگوی شهرداری تهران با بیان اینکه اصحاب رسانه با مراجعه به سامانه «شهرزاد» می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند به ذکر جزئیات و نحوه انجام این درخواست پرداخت و ادامه داد: خبرنگاران باید پس از ورود به این سامانه و کلیک بر روی بخش نام و نام‌خانوادگی، وارد قسمت «خبرنگار هستم» شده و پس از آن مدارک هویتی، معرفی‌نامه، بیمه خبرنگاری و یا ۱۰ اثر خود را در این قسمت بارگذاری کنند، پس از بررسی مدارک خبرنگاری در صورت وجود نقص مدرک، یک پیامک از سامانه شهرزاد برای خبرنگار مربوطه ارسال خواهد شد که با مراجعه مجدد به سامانه شهرزاد، تکمیل مدارک خود را انجام دهند.

عبدالمطهر محمدخانی تأکید کرد: به منظور تسریع تخصیص فرآیند صدور کارت بلیت خبرنگاری، اهالی رسانه فقط می‌توانند یا برای طرح ترافیک و یا کارت بلیت خبرنگاری ثبت‌نام کنند.

به گفته او؛ به افرادی که ثبت‌نام طرح ترافیک انجام داده‌اند، اما سهمیه این طرح از سوی رسانه محل فعالیت شان به آن‌ها تخصیص پیدا نکند، به صورت خودکار کارت بلیت خبرنگاری تعلق می‌گیرد.

سخنگوی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: سهمیه طرح ترافیک خبرنگاری سال جاری تا زمان پایان تخصیص سهمیه‌های سال ۱۴۰۳ اعتبار خواهد داشت.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها