کد خبر: ۵۵۴۵۹
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۹
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری ۴ سوداگر مرگ که در فضای مجازی به خرید و فروش مواد مخدر می‌پرداختند، خبر داد.

سرهنگ حسین باباپور، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران گفت: در پی کسب خبری مبنی بر توزیع مواد روان گردان توسط افرادی در فضای مجازی، رسیدگی به موضوع به سرعت در دستور کار مأموران دایره فتا و پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

مهر در خبری نوشت:این مقام انتظامی بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد تعداد افراد با ایجاد کانالی در فضای مجازی به توزیع و فروش مواد مخدر روان‌گردان می‌پردازند.

سرهنگ باباپور ادامه داد: با رصدهای اطلاعاتی مخفیگاه متهمان در محدوده غرب تهران شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

وی افزود: تیمی از مأموران به مخفیگاه متهمان اعزام و ضمن دستگیری ۴ سوداگر مرگ در بررسی‌های بیشتر از این مکان ۹ کیلو و ۶۰۰ گرم انواع موادمخدر و روان‌گردان و توهم‌زا کشف کردند.

این مقام انتظامی به تکمیل پرونده و معرفی متهمان به مرجع قضائی اشاره کرد و افزود: برخورد با فروشندگان مواد مخدر و نیز اشاعه دهندگان مظاهر اعتیاد در فضای مجازی، به مانند فضای حقیقی یکی از دغدغه‌های اصلی پلیس مبارزه با مواد مخدر است؛ بدون شک، پایش لحظه به لحظه صفحات مجازی و برخورد قاطع با توزیع کنندگان مواد مخدر و نیز بر هم زنندگان امنیت در فضای مجازی، به عنوان یک مأموریت اولویت دار با جدیت در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر است.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها