کد خبر: ۵۵۳۹۴
۰۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عوامل درگیری با اعضای تیم امید فوتبال تراکتور تبریز در این شهر خبر داد و گفت:تلاش برای دستگیری چهار نفر دیگر از عاملان ادامه دارد.

علیرضا دلیری فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: حوالی ظهر روز گذشته دوشنبه (٧ اسفند ماه) و در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد درگیری در حوالی درب ورودی استادیوم آزادی شهر کرمانشاه، بلافاصله ماموران کلانتری محل به آدرس اعلامی عزیمت کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه با اشاره به اینکه این فرد خواستار رسیدگی به موضوع درگیری با بازیکنان تراکتور شد، ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع بلافاصله در اجرای تدابیر فرمانده انتظامی استان کرمانشاه و نظارت و هدایت میدانی او با تشکیل تیم‌های متعدد انتظامی و تخصصی رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

دلیری با بیان اینکه با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس و انجام اقدامات موثر عملیاتی، ضمن توقیف ٢ دستگاه خودرو، تعداد پنج نفر از عاملان نزاع دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند، افزود: چهار نفر دیگر از عاملان درگیری هم شناسایی و تلاش برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها