کد خبر: ۵۵۳۷۵
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵
مدیرکل فرودگاه گیلان گفت: هم‌اکنون باند فرودگاه رشت کاملا عملیاتی بوده و شرایط جوی و دید افقی نیز در وضعیت عادی قرار دارد

 سیدمحسن میرحسینی با اشاره به بارش برف در استان افزود: باند و سطوح پروازی فرودگاه رشت عملیاتی است و هیچ مشکلی برای انجام پروازهای ورودی و خروجی وجود ندارد.

وی با اشاره به بارش شدید برف طی روز گذشته، اظها کرد: با تلاش‌های روز گذشته همکاران در فرودگاه رشت و انجام عملیات برف‌روبی، باند و سطوح پروازی این فرودگاه عملیاتی است.

میرحسینی با بیان اینکه هم‌اکنون باند فرودگاه رشت کاملا عملیاتی بوده و شرایط جوی و دید افقی نیز در وضعیت عادی قرار دارد، عنوان کرد: هیچ مشکلی برای انجام پروازهای ورودی و خروجی وجود ندارد.

مدیرکل فرودگاه گیلان با اشاره به آخرین وضعیت فرودگاه‌ با توجه به بارش برف، تاکید کرد: هرگونه لغو یا تاخیر احتمالی پروازها به دلیل محدودیت‌های عملیاتی شرکت‌های هواپیمایی است.

    پروازهای صبح این فرودگاه کشور کنسل شد | مسافران قبل از حرکت با این شماره ها تماس بگیرند

میرحسینی از انجام دو پرواز ورودی شرکت هواپیمایی کیش ایر از مبدا کیش در ۱۳:۱۵ و از مبدا مشهد در ۱۴:۳۰ خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین دو پرواز خروجی به مقصد کیش در ۱۴:۱۵ و به مقصد مشهد در ۱۵:۳۰ انجام خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها