کد خبر: ۵۵۲۹۹
۰۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
۷ بازیکنان دفاعی استقلال در صورت دریافت کرد زرد بازی بعدی را از دست خواهند داد.

استقلال در حالی فردا به مصاف سپاهان خواهد رفت که ۷ بازیکن این تیم در آستانه محرومیت از بازی با استقلال خوزستان قرار دارند.

آرمین سهرابیان، محمد مرادمند، ابولفضل جلالی، صالح حردانی، مهدی مهدی‌پور، روزبه چشمی و میلاد فخرالدینی ۷ بازیکنی هستند که در صورت دریافت کارت زرد از داور بازی، دیدار هفته نوزدهم برابر استقلال خوزستان را از دست خواهند داد.

میلاد فخرالدینی خرید جدید استقلال از زمان حضور در آلومینیوم ۳ کارت زرد دارد و اگر در این مسابقه به میدان برود و کارت دریافت کند محروم خواهد شد.

نکته نگران کننده‌ای که برای کادرفنی استقلال وجود دارد این است که بازیکنان حتی اگر در بازی فردا کارت دریافت نکنند در بازی با استقلال خوزستان هم همین شرایط را خواهند داشت و در صورت دریافت کارت زرد دربی پایتخت را از دست خواهند داد.

هر ۷ بازیکن در فاز دفاعی استقلال احتمال کارت گرفتن آنها بالا خواهد بود و باید با تمرکز و دقت بیشتری در زمین مسابقه حاضر شود.

البته به نظر می‌رسد آبی‌ها در بازی فردا با تمام قوا مقابل رقیب خود به میدان خواهند رفت و در بازی حساس فینال‌گونه با سپاهان به دنبال شکست بازی رفت و ایجاد اختلاف در صدر جدول خواهد بود.

این مسابقه فردا ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها