کد خبر: ۵۵۲۷۷
۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۴
به گفته معاون پرورشی و فرهنگی زنگ مجلس روز هشتم اسفندماه در مدارس سراسر کشور کوک می‌شود.

 حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین پورثانی معاون پرورشی و فرهنگی با اشاره به برنامه‌های این معاونت در راستای حضور حداکثری در انتخابات امسال گفت: طرح زنگ مجلس با تمرکز بر کنشگری همکاران فرهنگی و حضور دغدغه‌مندانه در کلاس‌های درس به صورت متمرکز روز سه شنبه هشتم اسفند در تمامی مدارس سراسر کشور برگزار خواهد شد.

معاون وزیر تصریح کرد: براساس اجرای این طرح، در تمامی کلاس‌های درس، معلمان برای دقایقی در خصوص جایگاه و اهمیت مشارکت در انتخابات، مقایسه انتخابات قبل و بعد از انقلاب، تاثیر رای یکایک آحاد جامعه در انتخابات، دلایل سرمایه گذاری رسانه‌های بیگانه برای کاهش مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای و مثال‌های عینی از اقدامات مثبت مجلس برای دانش آموزان توضیحاتی خواهند داد.

پورثانی در ادامه بیان کرد: در راستای غنی‌تر شدن این زنگ بسته محتوایی توسط معاونت تهیه شده و در کانال‌های معاونت پرورشی در برنامه کاربردی شاد منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، شایان ذکر است امسال ۴۸۷۰۰۰ رای اولی در انتخابات شرکت موثر خواهند داشت و در کنار برنامه زنگ مجلس، طرح‌هایی از قبیل پویش نشان آزادی، جشن رأی اولی‌ها یا جشن تکلیف سیاسی، روایت همدلی، شوق حضور  نیز در معاونت پرورشی و فرهنگی با محوریت انتخابات ۱۴۰۲ در حال اجراست.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها