کد خبر: ۵۴۷۹۶
۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۵
مدیر و مالک فراری کوروش کمپانی در نخستین اظهارات خود پس از جنجال ایجادشده و ماجرای کلاهبرداری ۲ هزار میلیارد تومانی درخصوص شرکتش و ماجرای پیش آمده توضیح داد.

سایت عصر ایران ویدیویی از نخستین مصاحبه امیرحسین شریفیان مالک کوروش کمپانی منتشر کرده که شخص شریفیان آن را پس از فرار از ایران و انتشار خبر دستگیری پدرش به عنوان همدست خود منتشر کرده است.

    مالک اصلی کوروش کمپانی کیست؟ | یک سرباز فراری که جیب مردم را خالی کرد!

وی در این مصاحبه که با یکی از پروژه‌بگیران بدنام مقیم آلمان صورت گرفته، ادعاهایی را در دفاع از خود مطرح کرده است.

او در بخشی از این مصاحبه رقم بدهکاری این کمپانی به مردم را حدود ۱۳۰ الی ۱۵۰ میلیارد تومان برآورد کرد.

شریفیان همچنین مدعی شد که اموال داخل این کمپانی توسط مردم ربوده شده و کارمندان این شرکت تا روز ورود مردم به این ساختمان در محل کارشان حضور داشته‌اند و حتی از سوی مالباختگان تهدید شده‌اند!

وی همچنین در جای دیگری هر نوع همکاری پدرش را رد کرده و از توقیف اموال و املاک خود گفته است.

شریفیان در ادامه مصاحبه، ضمن دفاع از بازیگران و چهره‌های معروفی که مبلغ این کمپانی بودند، تلاش کرد با پیش کشیدن موضوعات دیگر این پرونده را به حاشیه ببرد.

وی مبلغ پرداختی به سلبریتی‌ها که تعدادشان را ۵۰۰ تن برآورد کرد، یک الی ۲۰ میلیون تومان اعلام کرد؛ ادعایی که توسط مصاحبه‌کننده مورد تردید قرار گرفت.

مالک کوروش کمپانی در جایی از این مصاحبه در پاسخ به این سوال که چه راه‌حل پیشنهادی برای رسیدن مردم به پولشان دارد، بار دیگر موضوع توقیف اموالش را پیش کشید و حتی مدعی شد که حاضر است به شرط عدم بازداشت به ایران بازگردد!

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها