کد خبر: ۵۴۵۴۷
۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰
سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان سمنان با تشریح جزئیات بیشتری از تصادف اتوبوس با تریلر در جاده دامغان به سمنان، از بر جای ماندن ۳۱ مصدوم در این سانحه خبر داد و گفت: سه نفر از حادثه‌دیدگان با رضایت شخصی از اعزام به مرکز درمانی امتناع کردند.

حسین درخشان، سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان سمناندر سمنان اظهار کرد: حوالی ساعت 3 و ۲۲ دقیقه روز پنج‌شنبه، ۲۶ بهمن‌ماه ۱۴۰۲، طی تماس تلفنی با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال‌احمر استان #سمنان، خبری مبنی بر برخورد اتوبوس با یک دستگاه تریلر در ۸۴ کیلومتری جاده دامغان به سمنان اعلام شد.
وی افزود: بلافاصله تیم‌های امداد و نجات پایگاه آهوان در جمعیت هلال‌احمر این استان به محل حادثه اعزام شدند.
سرپرست جمعیت هلال‌احمر استان سمنان اظهار کرد: عوامل امدادی پس از حضور در صحنه و ارزیابی اولیه، یک مصدوم حادثه را رهاسازی کردند و ۲۸ مصدوم دیگر توسط اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شدند.
درخشان بیان کرد: مسافران اتوبوس از زائران کشور عراق بوده و سه نفر از حادثه‌دیدگان با دادن رضایت شخصی از اعزام به مرکز درمانی امتناع کردند.
محمد فروزش‌فرد، سرپرست بیمارستان کوثر سمنان نیز اظهار کرد: این مصدومان بلافاصله در بخش اورژانس پذیرش و خدمات‌دهی شدند و این حادثه در حال حاضر، مصدوم بدحال ندارد.
به گزارش فارس؛ این اتوبوس از مشهد به کرمانشاه در حرکت بوده است.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها