کد خبر: ۵۴۳۲۷
۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۰
رئیس پلیس فتای پایتخت از دستگیری فردی خبر داد که با خود را کارگردان سینما معرفی می‌کرد و با تهیه فیلم سیاه از زنان جوان از آنها اخاذی می‌کرد.

 سرهنگ داوود معظمی گودرزی رئیس پلیس فتای پایتخت گفت: مدتی پیش چند زن به پلیس فتای پایتخت مراجعه و اعلام کردند فردی ناشناس که خود را کارگردان سینما معرفی کرده بوده آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده و سپس تهدید به انتشار تصاویر خصوصی آنها در فضای مجازی کرده است، به‌طوری‌که این موضوع زندگی شخصی و خانوادگی آنها را به شدت تحت تاثیر قرار داده است.

وی با اشاره به اظهارات شکات در مقر انتظامی گفت: شکات در ادامه اظهارات خود گفتند که برای شرکت در یک تست بازیگری به دفتر سینمایی که در آگهی اینترنتی دیده بودند رفته و پس از حضور در آن دفتر فردی که خود را کارگردان فیلم معرفی کرده بود به بهانه تست‌های مورد نیاز بازیگری اقدام به آزار و اذیت آنها کرده و با فیلمبرداری از آنها تهدیدشان کرده که اگر خواسته‌های وی را انجام ندهند، تصاویر خصوصی آنها را در صفحات مستهجن بارگزاری خواهد کرد.

    سلاخی شدن زن ۱۸ ساله به خاطر شک همسر | قتل زن ۲۳ ساله به دست شوهر بی‌رحم | عکس ؛ این قاتل را شناسایی کنید
    خونی که برای یک ساعت و زنجیر طلا ریخته شد | برادرم سرش توی درس و کتاب بود ؛ اهل دعوا نبود

رئیس پلیس فتا پایتخت با اشاره به اینکه متهم برای گمراه کردن پلیس به صورت روزانه هویت و محل دفتر کار خود را تغییر داده بود، گفت: کارشناسان پلیس فتا با تحقیقات فنی و اقدامات گسترده سایبری در فضای مجازی، هویت متهم را شناسایی کردند و پس از تشریفات قضایی مجرم را در یکی از مناطق شمالی تهران بزرگ در حالی دستگیر کردند که قصد آزار و اذیت دختر دیگری را داشت و او را به همراه ادله دیجیتال به پلیس فتا منتقل کردند.

معظمی گودرزی گفت: مجرم پس از حضور در پلیس فتا تحت بازجویی قرار گرفت و معترف شد که در فضای مجازی آگهی تست بازیگری برای بازی در فیلم سینمایی منتشر کرده و فقط از خانم‌های جوان دعوت کرده است. این فرد که با ترفندهای مختلف اقدامات غیراخلاقی خود را پیش برده بود، در نهایت با تصویربرداری از خانم‌ها، آنان را به انتشار تصاویر خصوصی‌شان تهدید و از آنان اخاذی کرده بود.

رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به تشکیل پرونده برای این فرد گفت: متهم دستگیرشده به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد و تحقیقات تکمیلی پلیس نیز در این خصوص ادامه دارد. 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها