کد خبر: ۵۴۲۶۰
۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۰
تاج در پاسخ به این پرسش که ارزیابی‌اش از عملکرد تیم ملی با کادر فنی ایرانی در جام ملت‌های آسیا چه بود؟ تصریح کرد: من راضی هستم

مهدی تاج در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع خبرنگاران بیان کرد: واقعا توفیقی است که در کنار مردم حضور داریم‌. مردم زودتر از همه در این مراسم شرکت کردند و انتظاراتی هم از مسئولان دارند که در این مراسم حضور داشته باشند. این انتظارات، مسئولیت افراد را بیشتر می‌کند.

تاج در مورد نتایج تیم ملی در جام ملت های آسیا که به فینال راه پیدا نکرد، گفت: به هر حال فوتبال است و اتفاقات مهمی در آن رخ می‌دهد. نظر من این است که این تیم قابلیت قهرمانی را داشت. ارزیابی من این است این تیم با پشتیبانی و برنامه‌ریزی که شده بود قابلیت قهرمان شدن را داشت و حالا باید برای آینده تلاش کنیم. ضعف‌های خیلی جدی وجود دارد. از طرفی فدراسیون از حرف‌های آقای قلعه‌نویی مبنی بر جوانگرایی استقبال می‌کند.

او در پاسخ به این پرسش که ارزیابی‌اش از عملکرد تیم ملی با کادر فنی ایرانی در جام ملت‌های آسیا چه بود؟ تصریح کرد: من راضی هستم و از این بابت خاطر جمع هستم که اتفاقات خوبی می‌افتد. ژاپن هم حذف شد اما سرمربی ژاپنی خود را ابقا کرد. ما باید ارزیابی‌مان این باشد که تیم باید مقداری جوان شود. همان حرفی که آقای قلعه نویی زد فدراسیون از آن استقبال می‌کند. فقط منتظر برنامه اجرایی آقای قلعه‌نویی هستیم که برای جوانگرایی چه رویه‌ای خواهد داشت.

تاج در پاسخ به این پرسش که تیم ملی با امیر قلعه نویی ادامه می‌دهد یا خیر؟ گفت؟ بله ادامه می‌دهد.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد جام جهانی فوتبال ساحلی نیز گفت: پیش بینی ما این است که تیم بتواند جزو ۴ تیم مسابقات بیاید و فکر می‌کنم بتوانیم اسپانیا را هم شکست دهیم. 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها