کد خبر: ۵۴۱۱۸
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
قیمت آجیل و خشکبار امروز نسبت به روز قبل با تغییرات کمی همراه شد.

آجیل و خشکبار جزو کالاهایی به حساب می آید که در سال‌ های گذشته قیمت آن به طور ناگهانی با افزایش روبرو شد. عرضه کم و تقاضای زیاد، تغییر فصل، خشکسالی و کمبود آب، صادرات بیش از حد، نوسان قیمت ارز و... از جمله عوامل افزایش قیمت آجیل به حساب می آید.

ایلنا در خبری آورده که شهروندان می‌توانند آجیل و خشکبار را با قیمت‌های زیر از میادین و بازارهای میوه و تره بار تهیه کنند.

هر کیلو گرم آلبالو نیمه خشک درجه یک ۱۰۵، آلو بخارا درجه یک ۱۶۵، آلو جنگلی درشت ۷۸، انجیر خشک درجه یک ۲۹۵، برگ آلو شابلون درجه یک ۲۶۵، برگ زردآلو درجه یک ۱۷۵، پرتقال خشک اسلایس درجه یک ۱۷۰، خرمالو خشک اسلایس درجه یک ۳۲۰، سیب خشک اسلایس درجه یک ۲۳۰، شلیل خشک اسلایس درجه یک ۳۲۰ و کیوی خشک اسلایس درجه یک ۴۲۰ هزار تومان در حال فروش است.

هر کیلو گرم بادام زمینی غلاف‌دار (خام و بو داده) درجه یک ۱۸۰، بادام هندی درجه یک خام و شور ۵۹۵، پسته احمد آقایی درجه یک ۵۴۵، پسته اکبری درجه یک ۵۹۵، پسته فندقی درجه یک ۴۹۰، پسته کله قوچی درجه یک ۵۹۵، توت خشک درجه یک ۳۵۰، سنجد درجه یک ۲۱۵، عناب درجه یک ۱۵۵، کشمش پلویی طلایی درجه یک ۱۶۹، تخمه آفتابگردان رژیمی (سفید و دو آتشه) درجه یک ۱۳۵، تخمه آفتابگردان دور سفید خام درجه یک ۱۳۵، تخمه آفتابگردان ریز درجه یک ۸۰، تخمه جابانی شور درجه یک ۲۷۵، تخمه کدو مرمری خام و شور درجه یک ۲۳۰، تخمه کدو گوشتی دو آتشه درجه یک ۲۲۰، سویا آجیلی درجه یک ۹۹، فندق با پوست خام درجه یک ۴۱۰، کنجد بو داده درجه یک ۱۵۸، گردو پوست کاغذی درجه یک ۲۶۵، مغز بادام درجه یک ۵۱۰، مغز بادام زمینی درشت پوست کنده درجه یک ۱۷۰، مغز بادام زمینی ممتاز ایرانی درجه یک ۲۷۵ و نخودچی دو آتشه شور و بی نمک درجه یک ۹۵ هزار تومان قیمت گذاری و در حال عرضه در میادین و بازارهای میوه و تره بار است.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها