کد خبر: ۵۳۹۸۶
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۵۳
هیوندای النترا N مجموعه‌ای از به روزرسانی‌ها را برای سال ۲۰۲۴ ارائه می‌کند. علاوه بر نمای جلوی جدید و بهبودیافته، این سدان اسپرت مقرون به صرفه، با ارتقاهای فنی متعددی برای بهبود هندلینگ مواجه شده است.   این در حالیست که نسخه وارداتی بازار ایران به دلیل محدودیت‌های قیمتی، از حداقل امکاناتی مثل سنسور دنده عقب هم بهره نمی‌برد!

قیمت آن نشان دهنده افزایش ۸۳۵ دلاری نسبت به النترا N در سال گذشته است. مثل همیشه، النترا N ارزش قابل توجهی را ارائه می‌دهد و فقط با ۸۳۵ دلار اضافی، به‌روزرسانی‌های زیادی دریافت می‌کنید.

میان این هیوندای با هیوندای وارداتی تفاوت از زمین تا آسمان است

بزرگ‌ترین تغییر درست در جلو اتفاق می‌افتد. طراحی جدید سپر و چراغ‌های جلو وجود دارند که نسبت به مدل قبلی بسیار بهبود یافته است. قسمت پایینی سپر، هوا را به طور مؤثرتری به رادیاتور و سیستم ترمز هدایت می‌کند تا سیستم خنک کننده را بهبود بخشد و عملکرد ترمز را حفظ کند.

میان این هیوندای با هیوندای وارداتی تفاوت از زمین تا آسمان است

هیوندای سیستم فرمان را با تلورانس‌های بهتر و اتصال جدید برای افزایش دقت به روز کرده است. همچنین پایه‌های موتور جدیدی برای کاهش لرزش وجود دارد. دمپرهای قابل تنظیم، سیستم فرمان و سیستم کنترل پایداری برای جبران تغییرات مجددا تنظیم شده‌اند.

میان این هیوندای با هیوندای وارداتی تفاوت از زمین تا آسمان است

هیوندای النترا N با پیشرانه ۲.۰ لیتری توربوشارژ چهار خطی، هیچ پیشرفتی در اعداد و ارقام نکرده است. مانند قبل، ۲۷۶ اسب بخار قدرت و ۳۹۱ نیوتون متر گشتاور دارد که بسیار مناسب است. یک گیربکس شش سرعته دستی به صورت استاندارد باقی می‌ماند، اگرچه می‌توانید یک گیربکس اتوماتیک هشت سرعته دوکلاچه را با قیمت ۱۵۰۰ دلار انتخاب کنید.

قیمت نهایی النترا N با احتساب هزینه‌های مختلف به حدود ۳۴۸۵۰ دلار (حدود یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان) می‌رسد.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار