کد خبر: ۵۳۷۹۵
۱۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۰
مدیر آموزش و پرورش گناباد گفت: آسیب دیدگی و شکستگی پای دانش آموز روستای بیلند از توابع این شهرستان بر اثر ضرب و شتم مدیر مدرسه تاکنون به اثبات نرسیده و موضوع در دست پیگیری است.

 موضوع آسیب دیدگی یکی از دانش آموزان مدرسه روستای بیلند طی چند روز گذشته توسط حوزه های نظارتی و ارزیابی عملکرد و حراست آموزش و پرورش گناباد در دست بررسی است و اگر در هر مرحله ای ثابت شود که خطای مدیر مدرسه منجر به آسیب دیدگی این دانش آموز شده است با فرد خاطی برابر قوانین و مقررات برخورد می شود.

وی تصریح کردَ: چند نفر از دانش آموزان مدرسه روستای بیلند گناباد در حیاط مدرسه با یکدیگر دعوا کردند که یکی از آنان بر اثر این دعوا بر روی زمین می افتد و مدیر مدرسه با اطلاع از موضوع دانش آموز فوق را به دفتر مدرسه فرا می خواند.

رییس آموزش و پرورش گناباد گفت: بعد از آنکه این دانش آموز در دفتر مدرسه حاضر نمی شود مدیر مدرسه بدون اطلاع از افتادن این فرد بر اثر دعوا در حیاط مدرسه حضور یافته و علت آن را از دانش آموز جویا می شود و با تصور اینکه این دانش آموز تمارض می کند وی را از روی زمین بلند می کند و بعد از آن دوباره دانش آموز روی زمین می افتد.

وی تصریح کرد: این مساله که شکستگی پای دانش آموز این مدرسه بر اثر هل دادن دانش آموزان در جریان دعوا و یا بعد از حضور مدیر مدرسه اتفاق افتاده، در دست بررسی است.

وی تاکید کرد: باید از هر گونه قضاوت زود هنگام در این زمینه خودداری کرد و هنوز به جمع بندی کامل نرسیدیم که چه اتفاقی افتاده است این حق را برای دانش آموز و والدینش برای بررسی موضوع قایل هستیم.

وی گفت: موضوع درمان این دانش آموز که هم اکنون در بیمارستان علامه بهلول گنابادی بستری است در دست پیگیری است و در مرحله فعلی باید همه تمرکز ما در درمان این دانش آموز باشد و چنانچه در هر مرحله ای خطای مدیر مدرسه ثابت شود طبق ضوابط و مقررات با فرد خاطی برخورد می شود.

یادآور می شود که فیلم بستری دانش آموز روستای بیلند از توابع شهرستان گناباد که بر اثر شکستگی و آسیب دیدگی پا در بیمارستان علامه بهلول گنابادی بستری شده است، در فضای مجازی در حال گسترش است و در این فیلم این دانش آموز عنوان می کند که بر اثر ضرب و شتم مدیر مدرسه دچار آسیب دیدگی شده است.

روستای بیلند با بیش از پنج هزار نفر جمعیت یکی از بزرگترین روستاهای شهرستان گناباد و در فاصله پنج کیلومتری شمال مرکز این شهرستان واقع شده‌ است.

مرکز شهرستان گناباد در فاصله ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها