کد خبر: ۵۳۶۰۳
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
نماینده اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: از همه عزیزانی که ایرانی هستند و با هر تفکری در این مملکت زندگی می‌کنند و ایران، امنیت و اقتدار کشور خود را دوست دارند، دعوت می‌کنم که در انتخابات شرکت کنند چراکه این حضور به اقتدار ایران عزیز کمک می‌کند.

کیومرث سرمدی واله با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات اظهار کرد: همانطور که رهبری بارها فرمودند انتخابات از ارکان مهم جمهوری اسلامی ایران است و «امنیت» و «مشارکت» دو مقوله‌ی کاملاً به هم مرتبط محسوب می‌شوند؛ چراکه به نوعی امنیت ما با میزان مشارکت مردم در انتخابات ارتباط بسیار مستقیم و تنگاتنگی دارد.

وی گفت: هر قدر که معیشت، اشتغال و درآمد مردم در حد قابل قبول باشد، امنیت روحی و روانی ایجاد می‌شود و افزایش می‌یابد و این مساله منجر به مشارکت بالا در انتخابات می‌شود؛ مشارکت بالا نیز متقابلاً امنیتی در حوزه‌های داخلی و بین‌الملل ایجاد می‌کند. امیدوارم با توجه به تاکیدات رهبری و پیشینه‌ای که از تعصب و غیرت مردم داشته‌ایم، با وجود همه گرفتاری‌هایی که داریم و همچنین تبلیغاتی که دشمنان می‌کنند، در انتخابات پیش رو شاهد مشارکت بالایی باشیم.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس همچنین در پاسخ به این پرسش که فردی را که تمایل به مشارکت در انتخابات ندارد، چگونه برای حضور در انتخابات ترغیب می‌کنید؟ گفت: می‌گویم نگاه و توطئه دشمنان ما فقط علیه یک قشر خاص در ایران نیست بلکه هرگاه احساس کنندکه ما در وضعیت ضعف قرار داریم، تمامیت ارضی و ملی کشور ما را هدف قرار می‌دهند؛ بنابراین اگر شهروندی گله‌مند است و می‌گوید که در انتخابات شرکت نمی‌کنم باید بداند که در واقع به نوعی جایگاه اقتدار مملکت و ایران عزیز و ملت ما را در مقابل دشمنان تضعیف می‌کند.

سرمدی در پایان گفت: بنابراین از همه عزیزانی که ایرانی هستند و با هر تفکری در این مملکت زندگی می‌کنند و ایران، امنیت و اقتدار کشور خود را دوست دارند، دعوت می‌کنم که در انتخابات شرکت کنند چراکه این حضور به اقتدار ایران عزیز کمک می‌کند.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها