کد خبر: ۵۳۴۱۶
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه پرونده خانواده شهدای ترور کرمان تا قبل از چهلم آنها بسته می‌شود، گفت: برای مجروحان و جانبازان این انفجار تروریستی درصد جانبازی را تعیین می‌شود.

ایرنا سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران درباره موضوع پرونده شهدای حادثه تروریستی کرمان عنوان کرد: یک تیم از این نهاد در کرمان مستقر شده تا هم به مجروحان و هم به خانواده شهدای حادثه کرمان رسیدگی کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آمار شهدا را تاکنون همان ۹۳ شهید عنوان و اضافه کرد: به دلیل آنکه تعدادی از مجروحان حادثه در وضعیت بدحال قرار دارند، نمی‌توان با اطمینان گفت که تعداد شهدا همین مقدار باقی خواهد ماند. با این حال امیدواریم حال این عزیزان بهبود یافته و تعداد شهدا افزایش نیابد.

وی تصریح کرد: پرونده خانواده شهدای ترور کرمان تا قبل از چهلم آنها بسته می شود ولی برای مجروحان و جانبازان این انفجار تروریستی درصد جانبازی را تعیین کرمی‌شود؛ از این رو گرچه تشکیل پرونده برای آنان قطعی است، اما این فرایند به دلیل انجام اقدامات بعدی از سوی کمیسیون پزشکی زمان‌ر خواهد بود.

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار