کد خبر: ۲۵۹۳۹
۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
گلر تیم پرسپولیس نسبت به درخواست بازیکنان استقلال برای دربی جام حذفی واکنش جالبی نشان داد.
به گزارش جدید پرس:

علیرضا بیرانوند پس از پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل هوادار در مرحله نیمه نهایی جام حذفی در واکنش به اینکه استقلالی‌ها بعد از دربی لیگ از دست او ناراحت شدند، گفت: یک چیز طبیعی است. نفرات استقلال بازیکنان تیم بزرگی هستند و شاید هواداران‌شان به آنها فشار آوردند. ‌من یک حرکتی مقابل سپاهان در اصفهان انجام دادم و پیام نیازمند در آزادی آمد آن حرکت را انجام داد. من در اردوی تیم ملی گوش پیام را گرفتم که گفت هواداران به من فشار آوردند. ما تمام سعی و تلاش‌مان را کردیم و تیم‌های خیلی سختی را بردیم و در این چهار بازی اخیر (در جام حذفی) سه تیم لیگ برتری را شکست دادیم. سپاهان، گل‌گهر و هوادار یکی از یکی بهتر بودند. امیدوارم دربی خوبی باشد و بتوانیم دوباره جام بگیریم.

وی درباره این موضوع که مهدی قایدی و بازیکنان استقلال گفتند که برای فینال یا داور خارجی بیاورند یا فغانی انتخاب شود، تصریح کرد: من یک شوخی با قایدی بکنم، وقتی دو پنالتی برای آنها می‌گیرند که دیگر نیازی به داور خارجی ندارند! فکر می‌کنم یک ردگم‌کنی بود تا به استقلالی‌ها فشار نیاورند. امروز هم دیدید که پنالتی‌های هوادار اصلاً پنالتی نبودند. در همه دربی‌های گذشته داوران ایرانی بودند و اگر از خارج بیاوریم به نظر من بی‌احترامی به داوران خودمان است. صد درصد دربی یک بازی سخت است و هر کسی که داور شود تمام تمرکزش را می‌گذارد. به نظر من ساپینتو هم اصلاً نگران نباشد و نترسد. قطعاً هر تیمی که فنی خوب کار کند، قهرمان می‌شود.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که در بعضی از عکس‌ها نشان داده شده که هنگام پنالتی جلوتر از خط دروازه آمده است، خاطر نشان کرد: نه، من صحنه را ندیدم، ولی مسعود (شجاعی) هم گفت که مثل اینکه پای من جلو آمده بود. باید دوباره صحنه را ببینم و اگر پای من جلو آمده بود می‌گویم که آقامسعود یک بار دیگر بیاید پنالتی بزند.

بیرانوند راجع به تونل قهرمانی که بازیکنان هوادار تشکیل دادند، اظهار داشت: دست آنها درد نکند، کار بزرگی کردند. به تیم هوادار تبریک می‌گویم. آنها تیم خیلی خوبی هستند و ما را شرمنده خودشان کردند.

وی در پاسخ به این سؤال که «در طول هفته تمرین پنالتی کرده بودید؟»، گفت: نه، دربی هم به پنالتی نمی‌کشد.

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها