کد خبر: ۲۵۸۶۵
۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۰
یک پسربچه ۱۳ ساله با استفاده از تیرکمان بچگانه خود، خواهر ۸ساله خود را از دست آدم‌ربا نجات داد.
به گزارش جدید پرس:

دختربچه ۸ ساله‌ای مقابل خانه‌اش در میشیگان، مشغول بازی بود که آدم‌ربایی قصد دزدیدن او را داشت. در این هنگام که «اوون برنز، Owen Burns»، برادر ۱۳ ساله از پنجره خانه خواهرش را تماشا می‌کرد، متوجه آدم‌ربا شد و با سرعت به دنبال چیزی می‌گشت تا بتواند جلوی مهاجم را بگیرد.

اوون، بلافاصله تیرکمان خود را برداشت و به‌ سوی مهاجم انواع سنگ، از جمله مرمر و هر سنگ دیگری که به دستش می‌رسید پرتاب کرد. به گفته پلیس، «سنگ‌هایی که اوون به سمت سر و سینه مهاجم پرتاب کرد، باعث شد خواهرش بتواند از دست او فرار کند.»

اوون گفت، «خیلی شانس آوردم، مهاجم یک هدف بزرگ بود، نه یک قوطی پپسی. با خودم گفتم،‌خیلی خوب پسر، مراقب باش و سنگ‌ها را پرتاب کردم و نتیجه داد.»

نجات خواهر از دست آدم‌ربا با تیرکمان/ عکس

این اقدام به آدم‌ربایی در شهر آلپنا تاون‌شیپ ایالت میشیگان رخ داد. اوون ابتدا صدای جیغ خواهرش را شنید و تصور کرد او و دوستانش دارند با هم بازی می‌کنند. اما جیغ بعدی خواهرش، او را مشکوک کرد و به سمت پنجره کشاند و متوجه شد، فردی قصد ربودن خواهرش را دارد و ادامه ماجرا.

پلیس، مهاجم ۱۷ ساله را دستگیر کرده است. جراحت‌های ناشی از تیرکمان روی سر او کاملا مشهود بود. بنابه گفته پلیس، این اقدام پسربچه در تلاش برای نجات خواهرش فوق‌العاده بوده و خواهرش را از هر اتفاق بدی که ممکن بود برای او بیفتد، نجات داده است.

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها