کد خبر: ۲۵۰۷۹
۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۷:۰۰
بدون شک اکنون یکی از افسوس های باشگاه سانتاکلارا از دست دادن محمد محبی است. چون در آستانه سقوط از لیگ برتر پرتغال قرار دارد.
به گزارش جدید پرس:

تنها دو هفته به پایان مسابقات لیگ برتر پرتغال باقی مانده و تیمی که در انتهای جدول قرار دارد، سانتاکلارا است که از ۳۲ بازی ۱۹ امتیاز دشت کرده و دیگر امیدی به تغییر وضعیت و ماندن در جدول بازی ها نیست و باید فصل آینده برای بازگشت به لیگ برتر در بازی های لیگ یک موفق عمل کند.

جالب است بدانید در فصل قبل سانتاکلارا با در اختیار داشتن محمد محبی روزهای خوبی را در لیگ برتر پرتغال تجربه کرده بود. این تیم از ۳۴ بازی ۴۰ امتیاز به دست آورد و در نهایت با هفتمی در لیگ برتر پایان داد. با وجود اینکه محمد محبی اولین فصل حضور خود را در سانتاکلارا و لیگ برتر پرتغال تجربه می کرد و دیر به اردوی تیم ملحق شده بود و چند بازی را هم به دلیل مصدومیت از دست داد، نمایش های خوبی در ترکیب سانتاکلارا داشت.

از جمله بازی های خوب محمد محبی در ترکیب سانتاکلارا می توان به نمایش خوب او در برابر پورتو در جام حذفی اشاره کرد که پاس گل داد. هم چنین بازی با بنفیکا در لیگ برتر پرتغال که گلزنی کرد. سانتاکلارا به نظر می رسد، به سبب این هفتمی کمی مغرور شده بود و در ابتدای فصل به بهانه درآمدزایی ستاره های خود از جمله محمد محبی را به راحتی از دست داد. بدون شک اکنون یکی از افسوس های بزرگ سانتا از دست دادن ستاره ها از جمله محمد محبی است. چرا که کسب این درآمدها و از دست دادن ستاره هایی چون محمد محبی منجر به سقوط تیم به دسته اول شد!

محمد محبی بازیکن تیم سانتاکلارا است و طبق قانون در ابتدای فصل باید به اردوی تیم برگردد اما به طور حتم ستاره استقلال که این فصل ۸ گل برای تیم آبی به ثمر رسانده، بازگشت به سانتا و بازی در لیگ یک پرتغال را دوست ندارد. به خصوص که با حضور امیر قلعه نویی در راس کادر فنی تیم ملی بار دیگر به اردوی تیم ملی برگشته و این شانس را دارد در جام ملت های آسیا – دوحه – در ترکیب اصلی تیم ملی به میدان بیاید. شاید بد قولی باشگاه استقلال در پرداخت مطالبات باشگاه سانتاکلارا ادامه حضور وی را در تیم آبی به چالش بکشاند اما او به طور حتم همه تلاش خود را بکار می گیرد که مجبور به بازگشت به اردوی تیمش در فوتبال پرتغال نشود،چون آنوقت مجبور است در لیگ یک پرتغال توپ بزند و برای صعود به لیگ برتر تلاش کند.

جالب اینجاست در مورد محمد محبی گفته می شود با پیشنهاداتی از سوی تیم های عربی مواجه شده است و حتی باشگاه سپاهان هم تلاش می کند، در مذاکره باشگاه سانتاکلارا محمد محبی را برگرداند. اما این ستاره رابطه خوبی با ریکاردو ساپینتو دارد و در صورت تمدید قرارداد این مربی از سوی باشگاه استقلال مایل است بار دیگر در جمع آبی ها حضور داشته باشد. به خصوص که ماموریت این فصل آنها در استقلال ناتمام ماند. قهرمانی در لیگ برتر.

هر چند محمد محبی موفق شد به همراه استقلال جام قهرمانی سوپر جام را لمس کند و این شانس را دارد یک جام دیگر به همراه تیم به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند؛ جام قهرمانی مسابقات حذفی. مسابقاتی که برای صعود به دیدار نهایی محمد محبی و استقلال باید ۳ خرداد در استادیوم آزادی از سد نساجی عبور کنند.

 

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها