کد خبر: ۲۴۴۵۰
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰
کمیته انضباطی دو دستور موقت را در خصوص تخلف تماشاگران یک تیم فوتسال و مدیر تیم سایپا صادر کرد.
به گزارش جدید پرس:

، بر اساس گزارش مقام های رسمی مسابقه، دیدار تیم های آرمان گهر سیرجان و سایپا تهران از رقابتهای لیگ دسته اول که به میزبانی سیرجان برگزار شد، تخلفاتی از سوی بهنام ابوالقاسم پور، مدیر منتسب به تیم سایپا که عبارت از بدرفتاری نسبت به مقامات رسمی مسابقه بود، منعکس که این تخلف درخور صدور قرار دستور موقت است.

لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی، ابوالقاسم پور از حضور در کلیه ورزشگاههای فوتبال محروم است. وی دفاعیات خود را ظرف مدت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی باید ارسال کند. رای صادره ظرف مدت دو روز پس از ابلاغ، قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.

ابوالقاسمپور در دوران فوتبال سابق بازی برای پرسپولیس را در کارنامه دارد.

* حسب گزارش مقام های رسمی مسابقه بین تیم های سبحان فلز گرمسار و بارمان خمین شهر از سری رقابتهای لیگ دسته اول فوتسال برگزار و از سوی تماشاگران تیم سبحان فلز گرمسار تخلفاتی صورت گرفته است. از آنجائیکه تخلفات حادث شده با توجه به نوع آن که عبارت است از چندین نوبت ورود تماشاگران به داخل زمین مسابقه و بدرفتاری نسبت به تیم مقابل، در خور صدور قرار موقت می باشد.

لذا به منظور حفظ و امنیت در مسابقات و به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا صدور رای مقتضی تیم سبحان فلز گرمسار از حضور تماشاگران در مسابقات خانگی محروم است. لازم است باشگاه دفاعیات خود را ظرف مدت ۴۸ ساعت به کمیته انضباطی ارسال کند. رای صادره ظرف مدت دو روز پس از ابلاغ، قابل تجدید نظر خواهی در کمیته استیناف فدراسیون است.

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها