کد خبر: ۲۳۸۴۰
۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: کار هست، اما کارگر نیست، از ما مجوز خواستند تا کارگر از کشور‌های دیگر بیاوریم.
به گزارش جدید پرس:

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نوع نگاهم تغییر کرده و می‌خواهم به مساجد بروم و به مردم بگویم جوانانتان را بیاورید کارخانه تا کار کنند چراکه کار فراوان است، کار هست، اما کارگر نیست. کار یک نفر در کارخانه تورم را پایین می‌آورد و کار یک نفر در ادارات تورم را بالا می‌برد.

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گردهمایی شورا‌های اسلامی روستا‌های شهرستان همدان، با بیان اینکه کار‌های بزرگی در شورا‌های اسلامی انجام شده و در ادامه انجام خواهد شد، اظهار کرد: انبار غذای کشور و امنیت غذایی و مباحث استراتژیک با اهالی روستا و اعضای شورا‌ها است و باید در نگاهمان به روستا‌ها تجدیدنظر کنیم تا وضعیت بهتر شود.

 

وی با اشاره به اینکه ۳۰۰ میلیارد تومان برای حل مشکلات آب و فاضلاب حومه همدان فراهم شده است و نگاه‌ها باید تغییر پیدا کند، ادامه داد: نوع نگاهم تغییر کرده و می‌خواهم به مساجد بروم و به مردم بگویم جوانانتان را بیاورید کارخانه تا کار کنند چراکه کار فراوان است.

حاجی‌بابایی افزود: کار هست، اما کارگر نیست، از ما مجوز خواستند تا کارگر از کشور‌های دیگر بیاوریم، اما لازم است فرهنگسازی کنیم که جوانان بدانند کارخانه هم جای کار کردن برای افراد تحصیل‌کرده است و هیچ مشکلی ندارد به طوریکه کار یک نفر در کارخانه تورم را پایین می‌آورد و کار یک نفر در ادارات تورم را بالا می‌برد.

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها