کد خبر: ۲۱۲۹۱
۱۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
تیم الهلال عربستان سعودی به لیونل مسی ستاره آرژانتینی و پاری سن ژرمن پیشنهاد داده است که سالانه رقم فوق‌العاده بالایی به او دستمزد می‌دهد.
به گزارش جدید پرس:

الهلال پیشنهاد دیوانه‌وار ۳۵۰ میلیون پوندی در سال برای ستاره پاری سن ژرمن ارائه کرد. قرارداد احتمالی باشگاه تقریباً دو برابر ۱۷۷ میلیون پوندی است که النصر به کریستیانو رونالدو پرداخت می‌کند.

قرارداد مسی با پاری سن ژرمن در ژوئن به پایان می‌رسد و او به احتمال زیاد پایتخت فرانسه را ترک خواهد کرد. گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازیکن آرژانتینی با وجود پیشنهادهای بالا، می‌خواهد در اروپا بماند.

مسی در هفته‌های اخیر مورد انتقاد شدید قرار گرفته است و به خاطر باخت پاری سن ژرمن مقابل لیون در آخر هفته گذشته هو شد. به گفته فابریتزیو رومانو، اگرچه گفته می‌شود پاری‌سن‌ژرمن علاقه‌مند به حفظ این بازیکن است، اما مسی هنوز به پیشنهاد آنها پاسخ نداده است، زیرا او «ضمانت‌های ورزشی» می‌خواهد.

در همین حال، بارسلونا مصرانه در حال مذاکره با این بازیکن است و گفته می‌شود که در حال تهیه اسپانسرهای جدید برای بازگرداندن او به نیوکمپ است.

مسی همچنان بخشی از تیم پاری سن ژرمن خواهد بود که در آخر این هفته مقابل نیس رده هشتمی قرار خواهد گرفت. در همین حال، مقصد آینده او هنوز نامشخص است.

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها