کد خبر: ۱۵۴۱۹
۲۲ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۴
آیین گرامی‌داشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در شرکت بیمه ملت برگزار شد
به گزارش جدید پرس:

به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، آیین گرامی‌داشت ولادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها و روز زن، با حضور علیرضا یزدان‌دوست مدیرعامل، محمدتقی چراغی و مهدی کشاورز، از اعضای هیئت مدیره و جمعی از همکاران زن بیمه ملت برگزار شد.

 

 یزدان‌دوست در این مراسم با قدردانی از همکاران زن بیمه ملت، گفت: در شرکت بیمه ملت بخش مهمی از نیروی انسانی شرکت را زنان تشکیل می‌دهند و این حضور برای ما ارزشمند است، چون حضور همراه با علم و دانش زنان توانمند نقش مهمی در موفقیت‌ها و پیشرفت‌های بیمه ملت در این سال‌ها داشته‌ است.

 

مدیرعامل بیمه ملت افزود: روز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها و روز زن، فرصت مغتنمی است که ما بتوانیم از زحمات زنان شاغل در بیمه ملت تقدیر و تشکر کنیم.

 

وی گفت: امیدوارم که همه زنان سرزمین‌مان روز به روز بیشتر در عرصه‌های مختلف بدرخشند.

 

محمدتقی چراغی عضو موظف هیئت مدیره بیمه ملت هم با اشاره به اینکه بخشی زیادی از کارکنان بیمه ملت را زنان تشکیل می‌دهند، گفت: امروز حضور زنان در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... پررنگ است و زنان امروز نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند.

 

مهدی کشاورز دیگر عضو هیئت مدیره نیز در این مراسم با قدردانی از نقش مهم زنان شاغل در بیمه ملت گفت: امیدوارم بتوانیم پاسخ شایسته‌ای به عملکرد مثبت و قابل توجه زنان در شرکت بیمه ملت بدهیم، چرا که امروز نقش زنان در همه عرصه‌ها انکارنشدنی است.

 

در این مراسم کارمندان زن شرکت بیمه ملت در فضایی صمیمانه به ارائه نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداختند.

 

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها