کد خبر: ۱۰۳۶۹
۲۶ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
رسانه‌های عراقی گزارش داده اند که فدراسیون فوتبال این کشور به دنبال به خدمت گرفتن دراگان اسکوچیچ است.
به گزارش جدید پرس:

 دراگان اسکوچیچ در یک مقطع حساس هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده گرفت. تیم ملی تحت هدایت این سرمربی کروات توانست با پیروزی های پیاپی از خطر حذف از مقدماتی جام جهانی فرار کند. ایران تحت هدایت اسکوچیچ در مرحله نهایی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی نیز با اقتدار به این مسابقات صعود کرد.

با این حال بعد از تغییر و تحولات به وجود آمده در فدراسیون فوتبال و انتصاب مهدی تاج به عنوان رئیس جدید، قابل پیش بینی بود که با توجه به وعده های پیشین او، اسکوچیچ جایی در برنامه های تاج نداشته باشد. نهایتاً همین اتفاق هم رخ داد و سرمربی کروات از هدایت تیم ملی ایران کنار گذاشته شد و جای خود را به کارلوس کی‌روش داد.

امروز یک مصاحبه از سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران نقل شد که دراگان اسکوچیچ در بخشی از آن مدعی شده بود که از فدراسیون فوتبال عراق پیشنهاد دریافت کرده است. البته اسکوچیچ خیلی زود با یک استوری این مصاحبه را تکذیب کرد اما حالا رسانه های عراقی نیز به شکل ویژه ای به این خبر پرداخته اند. بر اساس ادعای برخی رسانه های عراق فدراسیون فوتبال این کشور در حال مذاکره با دراگان اسکوچیچ است تا با این سرمربی کروات برای نشستن روی نیمکت تیم ملی این کشور به توافق برسد؛ شایعه ای که باید منتظر ماند و دید که تا چه حد صحت دارد.

 
 

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها