کد خبر: ۱۰۲۷۹
۲۵ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۶
این جلسه در کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال برگزار می شود و اعضای این کمیته استدلال های وکلای درگیر را شنیدند.
به گزارش جدید پرس:

در صورتی که حضور سینا اسد بیگی در ترکیب تیم پرسپولیس غیر قانونی تشخیص داده شود نتایجی که تیم پرسپولیس از این بازیکن بهره برده ۳-۰ به سود تیم های حریف اعلام می شود. این اتفاق فصل گذشته برای تیم گل گهر رخ داد و این تیم در سه بازی استقلال – پیکان و سپاهان ۳-۰ بازنده شد.

پیش بینی می شود به هیچ وجه این اتفاق برای تیم پرسپولیس رخ ندهد. به این دلیل که باشگاه پرسپولیس  مدعی است پیش از عقد قرارداد با اسدبیگی، استعلام‌های لازم در این خصوص گرفته و اقرارنامه بازیکن مبنی بر عدم وجود قرارداد با باشگاه ذوب‌آهن نیز موجود است.

در  این صورت اگر حضور سینا اسد بیگی در تیم پرسپولیس غیر قانونی تشخیص داده شود این بازیکن است که محروم و جریمه نقدی می شود. به این خاطر که سینا اسد بیگی متعهد شده که با باشگاه ذوب آهن قرارداد امضاء نکرده است.

گرفتن اقرار نامه از بازیکن برگ برنده پرسپولیس در این پرونده است و استعلام های صورت گرفته از سوی سازمان لیگ نمی تواند کمکی به تیم پرسپولیس در این پرونده کند به این خاطر که فصل گذشته سازمان لیگ مجوز حضور بازیکن خارجی را در تیم گل گهر صادر کرده بود اما قانونی وجود دارد که می گوید باشگاه مسئول صحت مدارک ارایه شده است و اگر خلاف آن ثابت شود باشگاه مسئول تبعات قانونی جعل مدارک است.

 

پیشنهاد سردبیر
پربازدیدترین ها
آخرین اخبار