|
|
کدخبر: 9800

خبر خوش برای فرهنگیان/ واریز جدید به حساب معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان

خبر خوش برای فرهنگیان/ واریز جدید به حساب معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان

عضو هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز مبلغ ۱۶۹ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال به حساب معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد.

به گزارش جدید پرس:

عضو هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز مبلغ ۱۶۹ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال به حساب معلمان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان که از دوم تیر تا اول مرداد ۱۴۰۱ به افتخار بازنشستگی نائل آمده‌اند، خبر داد و گفت: پرداخت سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته موسسه از سه ماه به حدود یک ماه کاهش یافت.

حمید باقرنژاد اظهارداشت: این مبلغ شامل واریزی عضو، واریزی تعهد دولت و سود ناشی از فعالیت‌های اقتصادی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان است که به حساب ۱۰۳۴ نفر از فرهنگیانی که عضو این صندوق بوده‌اند، واریز شده است.

وی با تاکید بر تحول در پرداخت سهم‌الشرکه اعضای بازنشسته موسسه از سه ماه به حدود یک‌ماه افزود: در راستای حفظ کرامت فرهنگیان عضو، پرداخت سهم‌الشرکه اعضای این موسسه در سریع‌ترین زمان ممکن و کمتر از یک ماه پس از بازنشستگی و دریافت اطلاعات به حساب آنها واریز شده است در حالی که قبلا حدود سه ماه طول می‌کشید.

عضو هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه اکنون حدود ۸۱ درصد از فرهنگیان عضو موسسه هستند، تاکید کرد: سایر فرهنگیانی که هنوز عضو صندوق نشده‌اند می‌توانند در اسرع وقت نسبت به عضویت در موسسه اقدام کنند تا از خدمات و سودآوری این مجموعه بزرگ اقتصادی بهره‌مند شوند.

باقرزاده افزود: همچنین اعضای صندوق که در شرف بازنشستگی قرار دارند می‌توانند با مراجعه به دفاتر نمایندگی موسسه در سراسر کشور یا ادارات تعاون آموزش و پرورش نسبت به تکمیل فرم ادامه عضویت اقدام کنند تا همچنان از سودآوری موسسه در سال‌های آینده برخوردار شوند.

 

منبع: ایرنا
ارسال نظر