|
|
کدخبر: 1536

اردیبهشت تمام شد؛ پرداخت معوقات حقوق بازنشستگان به خردادماه موکول شد!

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اردیبهشت ماه به اتمام رسیده است و باید منتظر باشیم در خرداد ماه مصوبه را به ما ابلاغ کنند تا بتوانیم با حقوق خرداد ماه، افزایش ها را اعمال کنیم گفت: معوقات فروردین ماه را با حقوق خرداد می‌پردازیم.

به گزارش جدید پرس:
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه باید منتظر باشیم در خرداد ماه مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را به ما ابلاغ کنند تا بتوانیم با حقوق خرداد ماه، افزایش‌ها را اعمال کنیم گفت: معوقات فروردین ماه را با حقوق خرداد می‌پردازیم.

میرهاشم موسوی درباره زمان افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار کرد: طبق قانون، میزان افزایش حقوق باید در دولت و هیئت وزیران به تصویب برسد. این مصوبه هنوز تصویب و به ما ابلاغ نشده است؛ از بازنشستگان عذرخواهی می‌کنیم.

وی افزود: به محض ابلاغ، با اعمال افزایش، حقوق بازنشستگان را پرداخت خواهیم کرد. موضوع در حال بررسی و کارشناسی در دولت است. نظراتی هم آنها دارند که پس از بررسی ها با ابلاغ مصوبه، افزایش حقوق‌ها را اجرایی خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه اردیبهشت ماه به اتمام رسیده است و باید منتظر باشیم در خرداد ماه مصوبه را به ما ابلاغ کنند تا بتوانیم با حقوق خرداد ماه، افزایش ها را اعمال کنیم گفت: معوقات فروردین ماه را با حقوق خرداد می‌پردازیم و معوقه اردیبهشت ماه را برنامه‌ریزی می‌کنیم که در ماه‌های بعدی پرداخت کنیم.

موسوی افزود: بازنشستگان نگران نباشند ما بعد از ابلاغ مصوبه، موظف هستیم آن را اجرا کنیم.

 

منبع: آفتاب نیوز
ارسال نظر

نظرات شما
 • unknown 0

  مگر

 • 0

  وظیفه وزیر پول گرفتن غقط از بیت المال نیست پیگیری بموقع مطالبات مردم است دو ما ه از سال گذشته نقش تو مثلآ چیه؟ دولت هر موقع یادش افتاد تصویب بکنه پس تو چکاره ای اقدام به تصویب نقش ایفا نمیکنی

 • N.Sh 0

  دراین دولت دیواری کوتاه تر از دیوار بازنشستگان ندیدند.بااین آشفته بازاری که درست شده به جای اینکه سطح رفاه مردم رابالاترببرند برعکس عمل میکنند.چندروز پیش گفتند که درتصویب نامه یه ویرگول جابحا شده الان میگن که دولت تصویب نکرده.خداوکیلی از این همه دروغ و آزار واذیت مردم خسته نشدید؟شماهایی که دست اندر کارید بترسید ازغضب پروردگار تبارک وتعالی.

 • ابراهیم 0

  تورا خدا اینقدر اذیت نکنید خبرهای پوج ندهید

 • بازنشسته تامین اجتماعی 0

  سه ماه این مابه التفاوت تو حسابشونه و سودشو بعد 3 ماه میگیرند با یه عذر خواهی سر و تهشو هم میارند