|
|
کدخبر: 10898

خبر خوش برای فرهنگیان/واریز ماهانه یک میلیون تومان علی الحساب به حساب معلمان

خبر خوش برای فرهنگیان/واریز ماهانه یک میلیون تومان علی الحساب به حساب معلمان

تا زمان صدور احکام جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش ماهانه یک میلیون به حساب آنان واریز می شود و پس از آن با معلمان تسویه می‌شود.

به گزارش جدید پرس:

رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور خبر از واریز ماهانه یک میلیون تومان علی الحساب به حساب معلمان داد. آن طور که مسعود میرکاظمی می گوید این پرداختی بابت رتبه بندی معلمان است.

بر اساس اظهارات رییس سازمان برنامه و بودجه این مبلغ تا زمان صدور احکام جدید از سوی وزارت آموزش و پرورش ادامه دارد و پس از آن با معلمان تسویه می‌شود.

امروز نیز وزیر آموزش‌وپرورش اعلام کرد تا کنون ۸۴۰ هزار معلم ورود اطلاعات و بارگذاری مدارک را در سامانه رتبه‌بندی انجام داده‌اند.

یوسف نوری گفت: هنوز تعدادی ثبت اطلاعات نکرده‌اند، اما قرار شد از فردا گروهی که بارگذاری انجام داده‌اند وارد مرحله بعدی شوند. احتمالاً تعدادی از احکام را در مهرماه بزنیم.

بحث رتبه بندی معلمان طی حدود ۱۲ سال گذشته در دولت های مختلف مطرح بود اما هیچ گاه نهایی نشد. مجلس یازدهم از سال گذشته این مهم را در دستور کار قرار داد و در نهایت این بحث تبدیل به قانون شد.

آن طور که محمدباقر قالیباف در فروردین ماه سال جاری اعلام کرد قانون رتبه بندی معلمان از نیمه دوم سال جاری در دستورکار دولت قرار خواهد گرفت. حال با توجه به ورود به نیمه دوم امسال سیاست گذار کلان به دنبال این است تا تکلیف محول شده را به انجام برساند. با تجه به اظهارات رییس سازمان برنامه و بودجه و همچنین وزیر آموزش و پروش این مهم را باید تمام شده تلقی کرد هر چند که هماهنگی میان وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در این ارتباط حرف اول را می زند.

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر

نظرات شما
 • unknown 0

  امیدوارم در بارگذاری بین صداقت و کاغذ های ساختگی فرهنگیان تفاوت بگذارند

 • آقاجانلو 0

  مهرماه که پرداخت نشده اگر سخنان رئیس سازمان برنامه و بودجه درست بود باید با حقوق مهر ماه پرداخت می شد

 • unknown 0

  شهریور ماه که هیچی تیر ومرداد هم بابت علی الحساب رتبه بندی دوماه مانده اند که پرداخت نشدند
  وزیر پاسخگو باشداگر این پول از برنامه بودجه واریز شد تو حساب کی هست که به حساب معلمان نیازمند در این مهرماه واریز نشد

 • unknown 0

  سلام،یک میلیون تومان رتبه بندی معلمان بابت شهریور ماه پرداخت نمیشه؟