|
|
کدخبر: 10542

تکذیب یک شایعه در مورد بازنشستگان/ افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح به کجا رسید؟

تکذیب یک شایعه در مورد بازنشستگان/ افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح به کجا رسید؟

سازمان تامین اجتماعی شایعه عدم افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی را تکذیب کرد.

به گزارش جدید پرس:

سازمان تأمین اجتماعی با رد شایعات مربوط به‌ عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح، اعلام کرد: مستمری شهریور بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار درحال پرداخت است.

سازمان تأمین اجتماعی با رد شایعات مربوط به‌عدم اعمال افزایش مستمری بازنشستگان سایر سطوح، اعلام کرد طبق وعده مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی، مستمری شهریور ماه بازنشستگان سایر سطوح با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار محاسبه شده و در حال پرداخت است.

این سازمان اعلام کرد: در پی خبر اشتباه یک خبرگزاری که در کانال تلگرامی خود مدعی شده حقوق شهریور ماه بازنشستگان تأمین‌اجتماعی بدون اعمال افزایش پرداخت شده است، از بعدازظهر امروز (دوشنبه ۲۸ شهریور ماه) برخی سایت‌های خبری و کانال‌های فعال در فضای مجازی نیز بدون راستی‌آزمایی این خبر کذب را بازنشر کردند. قابل توجه آنکه حتی در همان کانال تلگرامی نیز بسیاری از مخاطبان با رد این ادعا، اعلام کرده‌اند حقوق شهریور ماه آنان با افزایش وعده داده شده و مطابق مصوبه شورای عالی کار پرداخت شده است.

گفتنی است پرداخت حقوق شهریورماه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی با اعمال افزایش موضوع مصوبه شورای عالی کار در مورد حقوق بازنشستگان سایر سطوح از بیستم شهریور آغاز شده و ادامه دارد.

 

ارسال نظر

نظرات شما
  • حمید 0

    دروغ می گویند که حققوق بدون افزایش ۳۸ درصد و۵۱۵ پرداخت شده است من میانه بگیر هستم و حققوق من با افزایش ۳۸ درصد و ۵۱۵ در شهر یور ماه پرداخت شده