|
|
کدخبر: 10173

پرداخت 15 میلیارد تومان به بازنشستگان تصویب شد

پرداخت 15 میلیارد تومان به بازنشستگان تصویب شد

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: ضروری است تا احکام و پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان در قانون همسان سازی اصلاح شود.

به گزارش جدید پرس:

حمیدرضا حاجی بابائی گفت: در قانون بودجه 1401 برای همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری، لشکری و تامین اجتماعی منابعی پیش بینی شد، 15هزار ملیارد تومان برای بازنشستگان کشوری و لش|کری و برای بازنشستگان تامین اجتماعی درقالب پرداخت بدهی دولت به این سازمان تصویب شد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس افزود: امیدواریم دولت در چارچوب قانون بودجه توجه ویژه ای به این عزیزان داشته باشد. در قانون همسان سازی اصلاح احکام و پرداخت و افزایش حقوق باید انجام بپذیرد و اینک دولت برای تمامی کارمندان افزایش تکمیلی داشته باشد بنظر ضروری میرسد، فشار تورمی زندگی کارکنان دولت را مشکل کرده است انشاالله دولت درحد وسع و توان یاری رسان کارکنان و بازنشستگان کشوری و لشکری باشد.

وی در پاسخ به این سئوال که ایا کمک مطرح شده، افزایش حقوق است یا کالابرگ، گفت: اینکه این کمک، افزایش حقوق یاکالابرگ باشد، هیچ تصمیمی تاکنون گرفته نشده است. دولت برای اصل وفرعش باید تصمیم بگیرد و به قانون تبدیل کند. من درمصاحبه ای گفتم کارشناسان معمولا شقوق مختلف رابررسی می کنند من نظری ندادم

 

ارسال نظر