|
|
کدخبر: 23888

تجربه عکاسی نجومی با این پرچمدار سامسونگ

تجربه عکاسی نجومی با این پرچمدار سامسونگ

دارندگان گلکسی S۲۱ اولترا می‌توانند ازطریق برنامه‌ی Expert RAW به حالت عکاسی نجومی شبیه پرچم‌داران ۲۰۲۳ سامسونگ دسترسی داشته باشند.

به گزارش جدید پرس:

سامسونگ اخیراً قابلیت‌های جدیدی برای سری گلکسی S۲۱ ارائه داده است که علاقه‌مندان به عکاسی را هیجان‌زده می‌کند. این شرکت سرانجام قابلیت عکاسی نجومی را ازطریق برنامه‌ی Expert RAW دردسترس کاربران گلکسی S۲۱ اولترا و گلکسی S۲۱ پلاس قرار داده است؛ ویژگی جالبی که اولین‌بار با سری گلکسی S۲۲ معرفی شد. حالت عکاسی نجومی به شما اجازه می‌دهد تا تصاویری خیره‌کننده از آسمان شب و ستاره‌ها و صورت‌های فلکی ثبت کنید.

انتظار می‌رفت حالت عکاسی نجومی با به‌روزرسانی One UI ۵.۱ به گلکسی S۲۱ و گلکسی S۲۰ اضافه شود؛ اما این اتفاق رخ نداد. به‌هرحال، دارندگان گلکسی S۲۱ اولترا می‌توانند با جدیدترین نسخه‌ی اپلیکیشن Expert RAW از حالت مذکور استفاده کنند. انتظار می‌رود این قابلیت در آینده‌ی نزدیک برای پرچم‌داران قدیمی‌تر سامسونگ ازجمله سری گلکسی S۲۰ و گلکسی زد فولد نیز ارائه شود.

به‌نوشته‌ی گیزموچاینا، کاربران گلکسی S۲۱ اولترا برای استفاده از حالت عکاسی نجومی باید جدیدترین نسخه‌ی برنامه‌ی Expert RAW را از فروشگاه گلکسی‌ دانلود و جدیدترین به‌روزرسانی نرم‌افزاری سیستم‌عامل (آوریل ۲۰۲۳) را نیز نصب کنند. توجه کنید کیفیت عکس‌های گرفته‌شده در حالت عکاسی نجومی تا حدود زیادی به شفافیت آسمان بستگی دارد.

 

منبع: زومیت
خواندنی‌ها
ارسال نظر