|
|
کدخبر: 9890

وزیر امور خارجه پیشین در سفارت روسیه چه می‌کند؟

وزیر امور خارجه پیشین در سفارت روسیه چه می‌کند؟

«دیدار اعضای باشگاه مقابله با تحریم‌ها به ریاست منوچهر متکی در سفارت روسیه برگزار شد.

به گزارش جدید پرس:

سفارت روسیه در تهران از برگزاری «دیدار با اعضای باشگاه مقابله با تحریم‌ها به ریاست جناب آقای منوچهر متکی وزیر امور خارجه پیشین ایران» خبر داد.

کانال رسمی سفارت روسیه در تهران با انتشار عکسی نوشت : دیدار با اعضای باشگاه مقابله با تحریم‌ها به ریاست جناب آقای منوچهر متکی وزیر امور خارجه پیشین ایران

 

متکی

 

متکی ، وزیرخارجه دولت احمدی نژاد است که سال 89 و در جریان سفر به سنگال برای ابلاغ پیام احمدی‌نژاد به رئیس‌جمهور این کشور در میانه جلسه مذاکره ، از طریق مقامات کشور میزبان ، خبر برکناری خود را شنید .

منصب کنونی متکی ، مشاور عالی دبیر مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی است و پریروز نیز در انتخابات خانه احزاب به عنوان رئیس این تشکل انتخاب شد و مشخص نیست ، حضور وی در سفارت روسیه ، بدون داشتن سمت رسمی با چه هدفی است ؟

همچنین رئیس جمهوری روسیه با امضای حکمی «آلکسی ددوف»، دیپلمات روس را به عنوان سفیر جدید این کشور در ایران منصوب کرده و به این ترتیب ، «لوان جاگاریان» سفیر پرحاشیه روسیه به زودی ایران را ترک خواهد کرد و باز مشخص نیست ، هدف جاگاریان از برگزاری «دیدار با اعضای باشگاه مقابله با تحریم‌ها» با یک فعال سیاسی غیرمسئول ایرانی و انتشار خبر و تصویر این دیدار چیست ؟

 

منبع: خبر آنلاین
ارسال نظر