|
|
کدخبر: 14573

استقرار نیروهای سپاه در یک کیلومتری مقر تروریست‌ها در کردستان عراق

استقرار نیروهای سپاه در یک کیلومتری مقر تروریست‌ها در کردستان عراق

​سرتیپ دلاور رنجبرزاده فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سردشت شامگاه امروز شنبه گفت که نیروهای سپاه قادر هستند تروریست‌هایی را که از منطقه کردستان عراق وارد می‌شوند، به عقب برانند.

به گزارش جدید پرس:

رنجبرزاده به شبکه خبری المیادین گفت: تحرکات تروریست‌ها را در منطقه کردستان رصد می‌کنیم و توانستیم مانع از اجرای برنامه‌های آنان شوند. ما اشراف اطلاعاتی زیادی درباره فعالیت‌های تروریست‌ها داریم و اگر به ما حمله کنند، آنان را هدف قرار خواهیم داد.

به گزارش فارس؛ وی با بیان اینکه ما در یک کیلومتری مقرهای تروریست‌ها قرار داریم، خاطر نشان کرد: نیروهای عراقی به ما وعده داده‌اند که به این منطقه تجهیزات ارسال کرده و امنیت آن را تأمین کنند.

در همین ارتباط، سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه اواخر آبان گذشته به حمله پهپادی و موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان اشاره کرد و گفت: پیش از حمله به مقر تروریست‌ها در اقلیم کردستان، هم به طرف‌های عراقی و هم به دولت اقلیم کردستان هشدار داده بودیم.

سردار فدوی تأکید کرد، تا وقتی که دشمنان انقلاب اسلامی و کشور در داخل خاک آنها لانه کرده و از منشاء آن لانه ها به مردم و کشور ما آسیب برسد به آنها حمله کرده و نابودشان می‌کنیم. جانشین فرمانده کل سپاه خاطر نشان کرد: وقتی که در همین تمامیت ارضی خبیثان زیادی لانه کردند و صهیونیست ها و آمریکایی ها با آنها هستند و علیه ما توطئه می کنند حتماً از اقدام خشم و عمل ما در امان نخواهند ماند.

 

منبع: فارس
ارسال نظر