|
|
کدخبر: 10976

حضور دختران در تجمع اعتراضی دیروز بحث‌برانگیز شد!

حضور دختران در تجمع اعتراضی دیروز بحث‌برانگیز شد!

در تجمع روز گذشته تهران، چهره‌هایی مثل آنچه در تصاویر می‌بینید هم حضور داشتند؛ تحت پرچم ایران.

به گزارش جدید پرس:

در تجمع روز گذشته تهران، چهره‌هایی مثل آنچه در تصاویر می‌بینید هم حضور داشتند؛ تحت پرچم ایران با ظاهری متفاوت، مخالف وضع موجود و مطالبه‌گر از مسئولان. اما نمی‌شود در این مواقع دوربین‌ها روی چهره آنها زوم باشد و در مواقع دیگر که می‌دانید، نادیده گرفته شوند. ایران امروز ما به حفظ سرمایه‌های اجتماعی خود بیش از پیش محتاج است.

در همین رابطه وحید اشتری فعال رسانه ای در توئیتی نوشت :‌حالا خودمانیم!در گوشی عرض کنم بینی و بین الله تیپ ‎#مهسا__امینی خیلی شرعی‌تر از این خانمهای راهپیمایی کننده در میدان انقلاب بود.باتوجه به عکسی که قبل از بازداشت و فیلمی که بعد از بازداشت ایشان منتشر شد عرض می‌کنم.حالا باز هرطور خودتان صلاح می‌دانید ادامه بدهید! ‌روزانه صدها نفر از تیپ عرفی جامعه را به زور سوار ون می‌کنیم .صدها کلیپ فاجعه بیرون می‌آید.یک فاجعه هم می‌شود مهسا امینی .بعد ۴۰ پنجاه نفر هم در اعتراض می‌میرند.که تهش دوباره چند صدنفر با همان تیپ عرفی را جمع کنیم در میدان انقلاب که عکاس‌ها عکس بگیرند .به خدا که انگار تئاتر کمدی است.‌خب اگر توجیه پدیده‌ای به نام ‎#گشت_ارشاد شرعی‌ کردن ظاهر جامعه است که خب روز تعطیل و غیر تعطیل و راهپیمایی و انتخابات نباید بشناسد!بدون تعارف همه این تیپ‌های عرفی جامعه بدون شک غیر شرعی‌اند.چجوری در بعضی روزهای خاص و در میادین خاص می‌شود با موضوع کنار آمد و در بقیه روزها نه؟‌وقتی یک روزهایی نه تنها به تیپ عرفی جامعه که صد البته منطبق بر شرع نیست گیر نمی‌دهید بلکه دوربین صدا و سیما و عکاس‌های خبرگزاری‌ها را بسیج می‌کنید که روی اینها زوم کنند تا نشان دهید همه مردم آمده بودند باور بفرمایید در روزهای دیگر جامعه باور نمی‌فرماید که واقعا دغدغه شرع دارید!

 

وحید اشتری

تصاویر بحث برانگیز از حضور دختران در تجمع انقلاب

 
 
 

تصاویر بحث برانگیز از حضور دختران در تجمع انقلاب

 
 
 

تصاویر بحث برانگیز از حضور دختران در تجمع انقلاب

تصاویر بحث برانگیز از حضور دختران در تجمع انقلاب

تصاویر بحث برانگیز از حضور دختران در تجمع انقلابتصاویر بحث برانگیز از حضور دختران در تجمع انقلاب

 

 

منبع: فرهیختگان
ارسال نظر

نظرات شما
 • بابک هدایت 0

  دیوونه ‌خونه‌ست.

 • مسعود 0

  زمانی اینها از خواب خرگوشی شون بیدار میشن که دیگه خیلی دیر شده ، اگه تا حالا هم خیلی دیر نشده باشه !!

 • unknown 0

  والله والله والله تیپ مهسا امینی خیلی خیلی بهتر ازتیپ بعضی خانمها درفراخوانیهای آقایان در شهرها بود چرا روزهای خاص ایرادی ندارد ولی بعضی روزها اپوشش خانمها ایراد پیدا میکنه جایی که به نفع نظام هست اشکال نداره جایی که.... .