|
|
کدخبر: 10676

محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس

محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس

رئیس پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران - شمال و جاده کرج - چالوس در محدوده این استان طی سه رور آینده اجرا می شود.

به گزارش جدید پرس:

سرهنگ "پیمان کرمی" اظهار داشت: براساس برنامه ریزی انجام شده تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی۲۴ روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۳۰ و ۳۱ شهریور ماه جاری ازمرزن آباد به سمت کرج ممنوع می باشد.

وی افزود: همچنین با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ همان روزها تا پایان تخلیه بار ترافیکی از کرج و تهران به سمت مرزن آباد یک طرفه خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان البرز گفت : همچنین تردد از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روزجمعه اول مهرماه جاری از میدان امیر کبیر و آزادراه تهران - شمال به سمت مازندران ممنوع و با اعلام ماموران پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا تخلیه بار ترافیکی از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش سفر در روزهای پایانی فصل تابستان ، انتظار می رود مسافران زمان سفر خود را مدیریت کنند و زمان بازگشت خود را به روز آخر تعطیلات موکول نکنند.

رئیس پلیس راه البرز اضافه کرد: اطمینان از سلامت فنی خودرو ها و همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است و رانندگان قبل سفر از سالم بودن خودروی خود اطمینان حاصل کنند تا سبب حوادث احتمالی نشود.

سرهنگ کرمی بیان کرد: به منظور کنترل بیشتر ترافیک و پیشگیری از اتلاف وقت رانندگان و مسافران در جاده‌های استان البرز با سایر نهادهای امدادی نیز هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

رئیس پلیس راه البرز به رانندگان توصیه کرد علاوه بر حفظ آرامش و رعایت نکات ایمنی، مقررات راهنمایی و رانندگی را مورد توجه قرار دهند.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه فراجا با شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ به صورت شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه‌های کشور و آماده امدادرسانی به حادثه دیدگان احتمالی است.

 

 

ارسال نظر