|
|
کدخبر: 10614

دومینوی بی حجابی میان بازیگران/ یک بازیگر دیگر کشف حجاب کرد+عکس

دومینوی بی حجابی میان بازیگران/ یک بازیگر دیگر کشف حجاب کرد+عکس

مریم بوبانی، بازیگر پیشکسوت سینما و تلوزیون‌ در اعتراض به ماجرای فوت مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی، تصویری بدون حجاب از خود منتشر کرد.

به گزارش جدید پرس:

مریم بوبانی با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت:

رنج، رنگی به موهای من نگذاشته، اما همین سپیدی را از روسری‌ می‌رهانم.

بازیگر زن فعال در تلویزیون، کشف حجاب کرد

پیش از این، شبنم فرشادجو، کتایون ریاحی هم اقدام به برداشتن حجاب خود کرده بودند.

 مهسا امینی دختر ۲۲ساله‌ای بود که چهارشنبه هفته گذشته از سوی نیروهای گشت ارشاد بازداشت شد و به دنبال آن همان روز دستگیری در بازداشتگاه وزرای تهران دچار عارضه قلبی و مغزی شد. او که در حالت کما در بیمارستان کسری بستری بود، درگذشت.

مریم بوبانی در سال 1332 در سنندج به دنیا آمد. دو سال در کلاس های آزاد بازیگری بازیگری آموخت و در 1376 با بازی در مهر مادری (به کارگردانی کمال تبریزی) در نقشی فرعی بازی در سینما را آغاز کرد.

مریم بوبانی بازیگر سرشناس تئاتر، سینما و تلویزیون کشور و همچنین تورج اصلانی عکاس و فیلمبردار تجربه گرای سینمای ایران و جهان؛ به عنوان سفیران موسسه خیریه نیکوکاری نینوا برگزیده شدند.

مریم بوبانی از آن دست بازیگرانی است که با گذراندن دوره دو ساله بازیگری در یک کارگاه آزاد بازیگری، پا به دنیای بازیگری گذاشت. البته پیش از آن در نمایش های مختلفی بازی کرده بود.

 

ارسال نظر

نظرات شما
  • بهار 0

    این احمق های به اصطلاح هنرمند، سه لیتری ها، مگه حجاب هم داشتن که حالا حجاب برداشتن، همین زبون نفهم ها با این پوشش هاشون شدن الگویی دخترهای ما که این شد نه.
    در واقع خون همین دختر هم گردن شما کودن های منافق هست،