|
|
کدخبر: 10397

خبر جدید از پرداخت مطالبات تامین اجتماعی/ تسویه مطالبات ۳ ماه نخست سال جاری

خبر جدید از پرداخت مطالبات تامین اجتماعی/ تسویه مطالبات ۳ ماه نخست سال جاری

در نسخه غیر‌الکترونیک، مطالبات ۳ ماه اول سال جاری را تسویه کردیم یعنی ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد تسویه شده است و مطالبه دیگری نداریم.

به گزارش جدید پرس:

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی آخرین جزئیات پرداخت مطالبات مراکز طرف قرارداد و داروخانه‌ها در طرح دارویار و... را اعلام کرد.

میرهاشم موسوی در خصوص پرداخت مطالبات داروخانه‌ها گفت: مطالبات داروخانه‌ها در تمامی نسخه الکترونیک تا پایان تیرماه تسویه شده است و با طرح دارویار همراهی کامل صورت گرفته است.

وی تاکید کرد: در نسخه غیر‌الکترونیک، مطالبات ۳ ماه اول سال جاری را تسویه کردیم یعنی ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد تسویه شده است و مطالبه دیگری نداریم.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: در رابطه با طرح پزشک خانواده و نظام ارجاع تا پایان خرداد ۱۴۰۱ تمامی مطالبات تسویه شده است اما در مراکز دانشگاهی توانستیم تا پایان مهرماه ۱۴۰۰ مطالبات مراکز طرف قرارداد تسویه کنیم که البته با پیگیری‌های انجام شده و جلسه که هفته گذشته با معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد قرار شد بخشی از مطالبات ما را در قالب سهام واگذار کنند تا بتوانیم بدهی به مراکز طرف قرارداد را سرعت ببخشیم.

به گفته موسوی، وزیر اقتصاد مکاتبات خوبی تاکنون انجام داده و پیگیری‌های انجام شده و به محض اینکه سهام به دست ما برسد و نقدینگی داشته باشیم مطالبات مراکز دانشگاهی را نیز تسویه خواهیم کرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: در بخش خصوصی و غیردانشگاهی نیز وضعیت پرداخت مطالبات ما خوب است البته صفر نیست چون همچنان در حال تولید است اما در مراکز دانشگاهی فاصله چند ماهه وجود دارد که انشاالله با همکاری میان سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت بتوانیم زودتر آنها را تسویه کنیم.

 

ارسال نظر