|
|
کدخبر: 9770

زائران اربعین سریع‌تر به ایران بازگردند

زائران اربعین سریع‌تر به ایران بازگردند

معاون وزیر راه با بیان اینکه راه برگشت زائران اربعین باز است، گفت: طبق قولی که وزارت راه و شهر سازی داده بود در سفر اخیری که رئیس سازمان هواپیمایی به عراق داشت ما پرواز نا محدود را هم از عراق گرفتیم.

به گزارش جدید پرس:

شهریار افندی زاده ضمن بیان مطلب بالا اعلام کرد: در تلاشیم که حجم ورود به پایانه‌ها را کاهش دهیم تا بتوانیم زمینه‌ی مناسبی را برای زائرانی که از عراق برگشتند و یا به هر دلیلی در پایانه‌ها مانده اند و قصد برگشت دارند را ‌ فراهم کنیم.

افندی زاده با تاکید بر اینکه استقبال خیلی بی نظیری از سفر‌های اربعین در این چند روز اخیر داشتیم ‌، گفت: مسیر‌های منتهی به مهران تراکم ترافیک بسیار سنگینی دارد و در حال حاضر توصیه می‌شود به علت اینکه حجم ترافیک سنگین است زائران ایرانی تا اطلاع ثانوی به عراق سفر نکنند تا ما بتوانیم حجم زیادی از زائرانی که توسط حمل و نقل شخصی و حمل و نقل عمومی به سمت پایانه‌های مرزی و پایانه‌های مهران و شلمچه رفتند را مستقر کنیم تا روند ترافیک به سمت عادی برگردد.

معاون وزیر راه همچنین گفت: توصیه می‌کنیم زائرانی که به سمت عراق رفتند با توجه به مشکلاتی نظیر گرمای هوا، تغذیه و حمل ونقل درعراق هر چه سریعتر سفر زیارتی خود را پایان دهند و به کشور بازگردند، همچنین کسانی که از طریق فرودگاه نجف قصد بازگشت دارند زودتر خود را به فرودگاه برسانند تا مشکلی در بازگشت نداشته باشند.

افندی زاده در پایان نیز گفت: طبق قولی که وزارت راه و شهر سازی داده بود در سفر اخیری که رئیس سازمان هواپیمایی به عراق داشت ما پرواز نا محدود را هم از عراق گرفتیم، ولی این گنجایش به شدت محدود است و امیدواریم که تا چند روز آینده زائران ایرانی برای بازگشت مدیریت خوبی را داشته باشند تا بتوانیم بدون حادثه این ایام رو بگذرانیم.

 

ارسال نظر