|
|
کدخبر: 9424

ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مازندران

ترافیک سنگین در محورهای منتهی به مازندران

رئیس پلیس راه مازندران وضعیت ترافیک خودرو در محورهای منتهی به این استان در کندوان، هراز و فیروزکوه را در زمان حاضر سنگین اعلام کرد.

به گزارش جدید پرس:

سرهنگ یدالله جهان‌تاب روز سه‌شنبه اظهار داشت: در مسیر جنوب به شمال جاده کندوان حدفاصل شهرستانک تا نسا و محدوده‌های سیاه بیشه و انارک  ترافیک خودرو سنگین گزارش شده است.

وی وضعیت ترافیک خودرو در آزاد راه تهران شمال در محدود شهرستانک و همچنین در مسیر رفت و برگشت جاده جاده در محدوده سه راهی چلاو را نیز در زمان سنگین توصیف کرد.

سرهنگ جهان‌تاب با بیان اینکه محورهای شمالی در زمان حاضر فاقد هرگونه مداخلات جوی است، گفت که در مسیر جنوب به شمال جاده فیروزکوه در محدود گیلاوند، ترافیک خودرو نیمه سنگین است.

رئیس پلیس راه مازندران از مسافران و رانندگان وسیله نقلیه خواست ضمن مدیریت سفر و رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب و سرعت و سبقت غیرمجاز خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.

به گفته سرهنگ جهان‌تاب، مرکز کنترل ترافیک پلیس راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.​

منبع: ایرنا
ارسال نظر