|
|
کدخبر: 9381

اقدامات عمرانی مترو پرند پایان یافت

اقدامات عمرانی مترو پرند پایان یافت

افتتاح دو ورودی در خط ۶ مترو تهران و پایان اقدامات عمرانی برای مترو پرند، برگزاری سیزدهمین دوره مسابقات ملی انجمن بتن ایران، برگزاری اولین لیگ دوچرخه سواری کودکان و همچنین عزم مدیریت شهری برای تکمیل مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان از مهمترین اخبار شهر تهران است.

به گزارش جدید پرس:

مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه با اشاره به راه‌اندازی دو ورودی جدید ایستگاه‌های مترو در خط ۶ گفت: اقدامات عمرانی مورد نیاز برای مترو پرند به اتمام رسیده و نواقص تکمیلی هم در حال رفع است.

مسعود درستی اظهار داشت: منابع راه‌اندازی مترو پرند از سمت وزارت راه تأمین شده و عملیات اجرایی در حال انجام است البته مشکلاتی در تأمین زمین جهت تحقق منابع غیرنقد ایجاد شده که قرار است تا آخر ماه نیز این مشکل برطرف و کار با جدیت بیشتر ادامه یابد.

وی ادامه داد: امروز (دوشنبه) به صورت همزمان ورودی جدید ایستگاه شهید رضایی و شهید اشرفی‌اصفهانی در خط ۶ افتتاح شد.

مدیرعامل شرکت مترو تهران افزود: طبق استانداردها هر ایستگاه مترو باید دو ورودی داشته باشد ولی به طور مثال ایستگاه مترو اشرفی‌اصفهانی علیرغم اینکه سال ۹۹ افتتاح شده بود ولی فقط یک ورودی داشت که امروز ورودی دوم نیز بهره‌برداری آن انجام شد.

وی خاطرنشان کرد: انجام عملیات عمرانی ورودی دوم ایستگاه شهید اشرفی‌اصفهان شامل ۵۱۰۰ مترمکعب خاکبرداری، ۱۵۰۰ مترمربع بتن‌ریزی، ۱۲۵۰ مترمربع سنگ‌کاری و ۲۰۰ تن آرماتوربندی بوده است.

 

ارسال نظر